×

Złodzieje włamali się do willi Zenka Martyniuka. Wykorzystali fakt, że był na weselu syna

Miniony weekend był wyjątkowo ważny zarówno w życiu Zenka Martyniuka z zespołu Akcent, jak i jego syna, który wziął ślub z 10 lat młodszą Eweliną Golczyńską. Zdjęcia z pięknej ceremonii możesz zobaczyć tutaj. Niestety fakt, że cała rodzina artysty bawiła się na weselu postanowili wykorzystać złodzieje, którzy próbowali włamać się do artysty.

„Uszkodzili drzwi balkonowe, zniszczyli alarm”

O całym nieprzyjemnym incydencie poinformował syn Zenka Martyniuka w rozmowie z „Faktem”. Daniel podkreślił, że na szczęście złodziejom nie udało obejść się wszystkim zabezpieczeń i okraść domu.

Uszkodzili drzwi balkonowe, zniszczyli alarm, ale nie weszli do środka i nic nie ukradli – powiedział w wywiadzie Daniel Martyniuk

Facebook

To było huczne wesele

O luksusowym i hucznym weselu Daniela zrobiło się głośno już wcześniej. Od jakiegoś czasu mówi się, że gwiazda muzyki disco polo zamierza wydać na wesele syna aż milion złotych i bardzo możliwe, że tak właśnie było. Jakby tego było mało, ojciec wraz z żoną podarował Danielowi i jego ukochanej samochód o wartości 450 tysięcy złotych. Nie ma się więc co dziwić, że rodzina, która może pozwolić sobie na tak wystawne przyjęcie i drogie prezenty, stała się celem rabusiów.

Na szczęście gwiazdor już wcześniej wziął to pod uwagę, dzięki czemu zainstalowane zabezpieczenia pomogły uniknąć strat.

Może Cię zainteresować

zamknij