×

Władimir Putin przeszedł operację. Zabieg miał odbyć się nocy

Sensacyjne doniesienia włoskich mediów. Jak podaje „La Stampa”, Władimir Putin przeszedł operację, a rokowania na temat stanu zdrowia rosyjskiego przywódcy mają być znane w ciągu pięciu dni. Co było przyczyną?

Stan zdrowia Władimira Putina

Stan zdrowia Władimira Putina już od dłuższego czasu jest tematem, o którym piszą media na całym świecie. Odkąd Rosja zaatakowała Ukrainę, spekulacji odnośnie samopoczucia rosyjskiego przywódcy jest jeszcze więcej, a te podsycają kolejne wydarzenia. W ostatnim czasie doniesienia o tym, że stan zdrowia Putina jest coraz bardziej poważny, podsyciły filmy i zdjęcia z obchodów Dnia Zwycięstwa. Uwagę mediów zwrócił wówczas wygląd i zachowanie przywódcy, które mogą świadczyć o tym, że zmaga się on m.in. z chorobą Parkinsona. Takie podejrzenia pojawiły się już wcześniej. Gdy w lutym witał się z Aleksandrem Łukaszenką, jego dłoń trzęsła się w niekontrolowany sposób. Ponadto coraz częściej na zdjęciach widać i zamieszczanych w sieci materiałach widać, że trzyma się mebli, gdy tylko ma taką możliwość.

Kolejna z teorii głosi, że rosyjski przywódca przyjmuje sterydy anaboliczne, o czym świadczyć może jego opuchnięta twarz.

Pojawiły się również doniesienia, że Władimir Putin zmaga się z nowotworem. Kilka tygodni temu rosyjski portal Projekt podał, że częstym gościem dyktatora jest onkolog. Podobno w czasie pobytu w Soczi specjalista miał być u Putina co najmniej 35 razy! Co więcej, mieli także „znikać” razem, gdy rosyjski przywódca nie pokazywał się publicznie.

Władimir Putin przeszedł operację

Teraz włoska „La Stampa” podaje, że Władimir Putin przeszedł operację. Ta miała odbyć się w nocy w jednym z moskiewskich szpitali i według informatorów z rosyjskich służb specjalnych, byłą związana z chorobą nowotworową przywódcy. Rokowania na temat stanu zdrowia dyktatora mają być znane w ciągu pięciu dni

Jak donoszą dziennikarze, wszystko zostało przygotowane na wypadek, gdyby absencja Władimira Putina potrwała dłużej. Podobno służby przygotowały już wcześniej stosowne nagrania z udziałem rosyjskiego przywódcy. Mają one „kryć” przywódcę przez około 10 dni.

Źródła: wiadomosci.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować