×

Stan zdrowia Putina coraz bardziej poważny? Plotki podsyciło ostatnie wydarzenie

Nie mijają spekulacje na temat tego, jaki jest stan zdrowia Putina. Rosyjskiemu przywódcy przypisuje się kilka chorób, w tym nowotwór czy chorobę Parkinsona. Szczególnie dużo mówi się o tym drugim przypadku. „Plotki” podsyciły teraz filmy i zdjęcia z obchodów Dnia Zwycięstwa. Czy faktycznie coś jest na rzeczy?

Stan zdrowia Putina

Odkąd Rosja zaatakowała Ukrainę, cały świat przygląda się poczynaniom Władimira Putina. Wiele mówi się także o jego zdrowiu, które prawdopodobnie pozostawia wiele do życzenia. Jedna z hipotez mówi, że Władimir Putin ma raka i podobno przeszedł już dwie operacje. Niektórzy są przekonani, że prezydent Rosji cierpi na autoimmunologiczną chorobę, w związku z czym musi przyjmować sterydy. Według kolejnych doniesień dyktator zmaga się z chorobą Parkinsona i zdaje się być na to kolejny dowód.

Plotki podsyciły ostatnie zdjęcia

Władimir Putin zjawił się na placu Czerwonym, gdzie wygłosił przemówienie z okazji obchodów Dnia Zwycięstwa. Spodziewano się, że tego dnia rosyjski przywódca oficjalnie ogłosi wojnę z Ukrainą – co zrobi Putin 9 maja? Tymczasem jego przemówienie nie zawierało żadnych, istotnych przekazów. Uwagę mediów zwróciło coś zupełnie innego, a mianowicie wygląd i zachowanie przywódcy.

Wiele osób zauważyło, że Władimir Putin wyglądał na „grubego, spuchniętego i schorowanego”. Ponadto mało się ruszał, a jeśli już, robił to bardzo ostrożnie. Na jednym z filmów wyraźnie widać, że kuleje i jakby ciągnął jedną nogę za sobą. Co więcej, do zgromadzonych machał jedynie lewą ręką. Lewą ręką składał również kwiaty. Na tym nie koniec. Kiedy dyktator siedział na swoim miejscu, miał owinięte nogi grubym kocem, choć temperatura w Moskwie tego dnia oscylowała w granicy 9 st. Celsjusza.

Uwagę zwróciła także sama wypowiedź Władimira Putina. Była mniej spójna, a przecież nie do takich wystąpień przyzwyczaił nasz stanowczy dyktator.

Sam nie jestem medykiem, ale myślę, że​​ Putin cierpi na liczne schorzenia fizyczne – być może z powodu kontuzji sportowych w młodości

– mówił mieszkający na Zachodzie były agent KGB Borys Karpiczkow, którego zacytowały Daily Mail.

Też uważasz, że Władimir Putin ma coraz bardziej dające się we znaki problemy zdrowotne?

Źródła: www.o2.pl, twitter.com
Fotografie: twitter.com (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij