×

Rutkowski pokazał swój dom. Basen w ogrodzie i złote krzesła to tylko część luksusu

Krzysztofa Rutkowskiego to polski przedsiębiorca, polityk, poseł na Sejm IV kadencji i były detektyw, którego zna dzisiaj chyba każdy. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak żyje na co dzień? Okazuje się, że Rutkowski otacza się przepychem i luksusami jakich mało! 

Willa, która odbiera mowę

Były detektyw posiada aż 5 domów. Jeden, a raczej jedna z nich, bo mowa o 500 metrowej, piętrowej willi, której wnętrze sam zaprojektował, mieści się w spokojnej dzielnicy w Łodzi. Dzielnicy, która niegdyś była wsią.

Cisza, spokój i bliskość lasu – to jest właśnie to, czego potrzebuje po „wielu akcjach ratowania ludzkiego życia czy chwytania przestępców” – mówił kiedyś w Se.pl Rutkowski

Rutkowski jakiś czas temu pokazał dziennikarzom salon, kuchnię, łazienkę i garderobę

Wszystkie te pomieszczenia cechuje niebywała przestrzeń. I choć na luksus narzekać nie może, w domu detektywa znajduje się tylko to, „co niezbędne”.

Lubię lekkość, nie lubię dużej liczby przedmiotów. Lubię, jak jest przestrzennie

Coś w tym jest, bo swego rodzaju minimalizm (o ile tak można powiedzieć) widać na każdym kroku. Wystarczy spojrzeć na salon, w którym znajdziemy zaledwie kanapę, telewizor i stół. Szczególną uwagę zwracają także złote krzesła są „kropką nad i” w ogromnym pomieszczeniu.

Tuż obok znajduje się jadalnia, gdzie możemy znaleźć kilka krzeseł i duży stół z minimalistycznymi dekoracjami w zależności od świąt i nadchodzących okazji.

Na pierwszy rzut oka widać, że w całym domu Rutkowskiego dominuje kolor brązowy. Nie inaczej jest w łazience, gdzie na pierwszy plan wyłania się sporych rozmiarów wanna.

Tak z kolei wygląda garderoba byłego detektywa.

Dopełnieniem luksusu jest znajdujący się przed willą basen.

Jak Ci się podoba dom Rutkowskiego? Chciałbyś zamieszkać w takiej willi?

Może Cię zainteresować

zamknij