×

Wiktoria Gąsiewska zdradza największą ściemę TVP! „Teraz pokażę wam…”

Wiktoria Gąsiewska zdradza największą ściemę TVP, a dokładniej serialu „Rodzinka.pl”. Sądzimy, że może Was to zainteresować, w końcu produkcja przez prawie 10 lat cieszyła się ogromną popularnością! Przypomnijmy tylko, że ostatnią serię wyemitowano w 2020 roku. Tęsknicie za rodziną Boskich?

Uwielbiana przez widzów rodzinka Boskich!

„Rodzinka.pl” to serial, który przez lata cieszył się olbrzymią popularnością wśród widzów. W produkcji śledziliśmy losy rodziny Boskich. W głównych bohaterów wcielali się Małgorzata Kożuchowska (Natalia), Tomasz Karolak (Ludwik), Maciej Musiał (Tomek), Adam Zdrójkowski (Kuba) i Mateusz Pawłowski (Kacper). Rodzina mieszkała w Warszawie na uroczym osiedlu domków jednorodzinnych. Przypomnijmy tylko, że Natalia była redaktor naczelną wydawnictwa kobiecych pism. Z kolei Ludwik architektem. Ich synowie uczyli się.

Serial „Rodzinka.pl” przez wiele lat gościł w naszych domach. Po raz pierwszy wyemitowano go w 2011 roku na antenie stacji TVP2. Wyświetlono aż 16 sezonów produkcji! Ostatni z nich pokazano wiosna 2020 roku.

Wiktoria Gąsiewska zdradza największą ściemę TVP

W „Rodzince.pl” mogliśmy zobaczyć także Wiktorię Gąsiewską, która wcielała się w rolę Agaty Matuszkiewicz – dziewczyny jednego z głównych bohaterów, czyli Kuby. Aktorkę możecie kojarzyć także z innych znanych produkcji takich jak: „Kowalscy kontra Kowalscy” (2021), „W lesie dziś nie zaśnie nikt” (2020), czy „Pierwsza miłość” (2019).

Jakiś czas temu młoda aktorka postanowiła pokazać fanom w jednym z serwisów społecznościowych kulisy planu serialu o rodzince Boskich i zdradzić, co dzieje się poza kadrem. O co dokładnie chodzi?

Wiktoria Gąsiewska ujawniła, co faktycznie znajduje się za drzwiami domu Rodzinki Boskich! Takiego widoku raczej się nie spodziewaliśmy. Na krótkim filmiku możemy zobaczyć, jak aktorka kieruje się w stronę drzwi wejściowych. Wtedy z jej ust padają słowa:

Teraz pokażę wam największa ściemę!

Wszyscy myśleliśmy, że za drzwiami znajduje się urocze osiedle domków jednorodzinnych. Nic bardziej mylnego. Jak się okazuje, to tylko plansza! Zwykła, duża plansza, która trzeba przyznać wygląda bardzo realistycznie.

Poza nią jest też korytarzyk z krzesełkiem, na którym „można usiąść”, lampy oświetleniowe, a także krzątająca się ekipa techniczna. Zresztą zobaczcie sami:

@filmowekulisy Rodzinka.pl – Co znajduje się za drzwiami u Boskich?#dc #foryou #boniekk77 #internetwpigulce #rodzinka #kulisy #rodzinka ♬ dźwięk oryginalny – Filmowe Kulisy

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować