×

Zgłosiła się do szpitala, po tym jak wibrator utknął w jej odbycie. Zdjęciami podzieliła się na Facebooku

Wszyscy czasem słyszymy te opowieści pełne grozy. Wszyscy widzieliśmy te niewyjaśnione zdjęcia rentgenowskie. Najlepszym przykładem jest scena gdzie Ryan Dunn w „Jackass” miał zabawkowy samochodzik w tyłku.

Po tych wszystkich historiach, w głębi duszy wiemy, że używając sex zabawek, jest szansa na to, że mogą one w nas… utkwić.

Właśnie to stało się przerażającym faktem dla 24-letniej kobiety, której wibrator utknął w odbycie.

wibrator-3

Emma Phillips próbowała znaleźć wibrator, gdyż myślała, że jej chłopak go gdzieś schował do momentu, w którym zorientowała się, że wibruje wewnątrz niej…

Więc jak się go pozbyli? Cóż, teraz będzie jeszcze bardziej niekomfortowo i możesz poczuć się niezręcznie, bo para nie pojechała do szpitala od razu…

Chłopak Emmy próbował wyjąć wibrator szczypcami do grilla i widelcem

wibrator-2

Niestety próby wyciągnięcia wibratora widelcem tylko pogorszyły sytuację. Widelec również utkwił w odbycie 24-latki. W końcu para schowała dumę i udała się do szpitala. Na szczęście lekarze byli w stanie wyjąć wibrującą zabawkę bez konieczności operacji.

Emma w niedługim czasie powinna wyjść ze szpitala

wibrator-4

Choć prawdopodobnie w przyszłości zrezygnuje z wszelkich dodatkowych wrażeń związanych z wkładaniem czegokolwiek do odbytu.

Może Cię zainteresować

zamknij