×

„Muszę Ci coś powiedzieć… mama zmarła w nocy”. Ojciec nagrał reakcję syna na te porażające słowa

Takie historie nie powinny mieć w ogóle miejsca. Niestety nasz świat nie jest idealny i czasami musimy zmierzyć się z wielkimi tragediami i stratami, które łamią serca.

Załamany tata sfilmował moment, kiedy musiał przekazać swojemu dziecku druzgocącą wiadomość. Mężczyzna powiedział 8-letniemu chłopcu, że jego mama umarła w nocy po przedawkowaniu narkotyków.

Ojciec chłopca, Brenden Bickerstaff-Clark, postanowił sfilmować ten wstrząsający moment i opublikować go w sieci.

wiadomosc-o-smierci-mamy-1

Trzymając synka za rękę i siedząc na przeciwko niego mówi: „Muszę Ci coś powiedzieć, OK? Mama zmarła w nocy”. Zszokowany chłopiec początkowo nie rozumie o co chodzi. Kiedy jednak dociera do niego prawda, dopytuje ojca, jak do tego doszło. Wtedy Brenden mówi 8-latkowi, że jego mama umarła przez narkotyki.

Chłopiec wybucha płaczem i jest załamany. W tej trudnej sytuacji pocieszają go bliscy, którzy zapewniają go o swojej miłości.

wiadomosc-o-smierci-mamy-2

Publikacja wstrząsającego nagrania podzieliła Internautów.

Nie brakuje osób, które uważają, że Brenden nie powinien tego robić. Są jednocześnie osoby, które go bronią i sądzą, że dzięki temu nagraniu można zobaczyć na własne oczy jak wielką szkodę mogą wyrządzić narkotyki.

Sam Brenden napisał:

„To jest dla każdego i wszystkich narkomanów z dziećmi. Dziś musiałem powiedzieć mojemu 8-letniemu synowi, że jego mama zmarła w nocy z powodu przedawkowania narkotyków. Jest to prawdziwa twarz i rzeczywistość naszej choroby. Nie pozwól, aby ta choroba sprawiła, że ktoś będzie musiał powiedzieć Twojemu dziecku, że nie żyjesz przez narkotyki.

To była jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek musiałem zrobić. Mój syn stracił mamę przez heroinę…. Ciężko tego słuchać, ale musisz usłyszeć co mam do powiedzenia. Poproś o pomoc, aby nasze dzieci nie musiały cierpieć.

Sam jestem uzależniony, ale od 94 dni nie biorę… proszę podziel się tym nagraniem, być może uratuje życie uzależnionego, który ma dziecko”.

wiadomosc-o-smierci-mamy-3

Słowa ojca, który postanowił podzielić się w sieci tragiczną historią swojej rodziny, pokazują jak narkotyki mogą zniszczyć nasze szczęście w jednej chwili.

Polecane

Może Cię zainteresować