×

Tata dokumentuje życie swojego wcześniaka. Wszystko to w obawie przed jego śmiercią

Każdy rodzic boi się czarnego scenariusza przedwczesnych narodzin dziecka. Choć dzięki nowej technologii prawdopodobieństwo przeżycia maleństwa wzrosło, to nadal walka o wcześniaka jest przerażającym doświadczeniem.

Walka o życie dziecka nie jest łatwa. Przyszłość wcześniaka jest nieprzewidywalna i dla każdego rodzica jest to tragedia.

Niestety, rodzinie Miles nie sprzyjało szczęście. Ward Miles urodził się 3.5 miesiąca za wcześnie i ważył tylko pół kilograma. Ward pozostał w szpitalu przez 107 dni walcząc o życie. Bejnajmin, ojciec chłopca chciał mieć pewność, że bez względu na to, co się stanie, będzie pamiętał czas spędzony razem. Dlatego postanowił udokumentować każdy dzień Warda i jego walkę.

Przygotujcie serca i chusteczki, by obejrzeć ten wzruszający film, który ojciec nakręcił dla swego przedwcześnie urodzonego synka. Niektóre momenty sprawią, że nie będziecie w stanie powstrzymać łez, podczas innych, uśmiech nie zejdzie wam z twarzy. Wspaniały film przepełniony emocjami i miłością młodych rodziców.

Może Cię zainteresować

zamknij