×

Zapewnia dom śmiertelnie chorym dzieciom. Ponad 80 z nich odeszło otoczone jego troską

Niektórzy ludzie mają naprawdę wielkie serca, jednym z nich jest z pewnością Mohamed Bzeek.

Potężny mężczyzna z krzaczastą brodą ma wyjątkowy cel: zapewnia dom i jest rodziną zastępczą dla nieuleczalnie chorych dzieci.

Wszystkie dzieciaki nazywa swoimi. Porzucone i niechciane znajdują miłość i ciepło w domu Mohameda.

„Nikt nie chce tych dzieci. Zostają w szpitalu, nikt z nimi nie rozmawia, nikt się o nie nie troszczy” – mówi mężczyzna.

Mohamed zabiera dzieci, które nie mają nikogo na świecie. Śmiertelnie chore maluchy zazwyczaj pozostają anonimowe i niekochane, czekając na koniec.

Jednak dzięki Mohamedowi mogą przez chwilę poczuć miłość. Zastępczy ojciec daje im siłę, miłość, radość, współczucie i troskę, ale przede wszystkim nie odchodzą obojętne.

„Każde dziecko zasługuje na rodzinę i miłość. Te dzieci są zapomniane przez świat, odrzucone przez system. One również potrzebują kogoś, kto będzie je kochać i miejsca, które nazwą domem”

Mohamed pragnie zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Pragnie również zwrócić uwagę, że każda pomoc jest potrzebna i równie ważna.

Bez względu czy to wsparcie finansowe, duchowe czy pomoc medyczna. Chodzi jedynie o to, by nie pozostawać obojętnym wobec ich losu.

Ten mężczyzna jest wspaniałym człowiekiem. Nie tylko wrażliwy, ale także bezinteresowny w swoich działaniach. Dzięki niemu dla śmiertelnie chorych dzieci pojawia się iskierka nadziei.

Może Cię zainteresować

zamknij