×

Nastolatki biły się przed szkołą. W pewnym momencie jedna z nich wyciągnęła nóż

To nie była zwykła bójka, a raczej mrożący krew w żyłach pojedynek dwóch młodych dziewczyn, do którego doszło 6 czerwca przed bramą szkoły w Belem, w północnej Brazylii. Wstrząsający materiał przedstawia dwie nastolatki, które w brutalny sposób atakują się nawzajem.

„Dźgnij ją nożem”

Nie obyło się bez poważnych ran, a wszystko za sprawą matki jednej z dziewczyn. To Elaine Santiago w pewnym momencie podpuściła córkę, żeby dźgnęła drugą dziewczynę nożem, który według naocznych świadków sama jej wcześniej dała. Nastolatka schowała nóż do spodni i wyciągnęła go dopiero w połowie bijatyki. Ostrym narzędziem zadała swojej oponentce kilka ciosów w plecy, klatkę piersiową, twarz i ramiona.

Interwencja

Jakby tego było mało, przyglądająca się wszystkiemu matka nie pozwoliła na przerwanie bójki. Kazała się nie wtrącać, a jeśli ktoś zbliżył się do dziewczyn, najzwyczajniej w świecie go odpychała. Przerażający bój dobiegł jednak końca, kiedy kobieta w szortach i żółtym topie podeszła do nastolatki i zabrała jej z ręki nóż.

Zachowanie matki

Zarówno okoliczni mieszkańcy jak i internauci potępiają zachowanie nieodpowiedzialnej matki, która wychowuje córkę na „złego człowieka”. Podkreślają, że jeśli tak dalej pójdzie, to skończy się to dla niej śmiercią albo co najmniej więzieniem.

Dzisiaj matka nastolatki jest poszukiwana.

Rany dziewczyny

13-letnia dziewczyna odniosła bardzo poważne obrażenia. Ma rany na twarzy, ramionach, dłoniach, klatce piersiowej i plecach. Tuż po incydencie natychmiast została przewieziona do szpitala, gdzie zajęli się nią specjaliści.

Matka rannej dziewczyny jest załamana. Twierdzi, że będzie musiała zmienić córce szkołę, aby mogła zacząć wszystko od nowa. Nie chce, aby nastolatka wróciła do miejsca, gdzie o mały włos nie straciła życia.

Polecane

Może Cię zainteresować