×

Walentynkowa zemsta żony hitem TikToka! Ponad 14 mln odsłon w ciągu kilku godzin

Walentynkowa zemsta żony stała się hitem TikToka i podzieliła jego użytkowników. Co takiego wymyśliła Gloria, że o jej prezencie mówią teraz wszyscy?

Walentynkowa zemsta żony

Podczas Walentynek zakochani wręczają sobie drobne prezenty, aby w ten sposób okazać sobie miłość. Jedna z żon postanowiła jednak wykorzystać Dzień Zakochanych do małej zemsty.

Gloria przygotowała dla swojego męża film, który wrzuciła na portal TikTok. Wideo szybko podbiło sieć i w ciągu kilku godzin zyskało ponad 14 milionów wyświetleń. Co w nim takiego wyjątkowego?

Do stworzenia „prezentu” pokazanego na nagraniu, kobieta wykorzystała długie wykałaczki, papier do pakowania i styropian. Z tego stworzyła platformę, na której zgromadziła wszystkie fotografie kobiet z Instagrama, które polubił jej mąż. Efekt po prostu zwala z nóg!

@gr93laWhat did you gets get your man for Valentine’s Day ?😁 #fyp #valentinesday #messytiktok #couplegoals #crazy #fypシ♬ Bust Your Windows – Glee Cast

Gloria nie poprzestała jednak na pokazaniu przygotowywania prezentu. Na TikToku zamieściła także reakcję jej męża, który był… zadowolony z jej pomysłu!

@gr93laI have a sense of humor with my man! I don’t know about y’all but I thought this was the perfect gift 🤣 He loved it 😘 #gorgeousgirls #fyp #joke♬ original sound – Gloria

Rozgorzała dyskusja

Pod filmikiem rozgorzała dyskusja na temat oryginalnego „prezentu”. W opinii niektórych podarunek nie był złośliwością, czy wytknięciem mężowi, że podobają mu się inne kobiety. Gloria sama przyznała, że skoro podobają mu się zdjęcia tych kobiet, to z prezentu także się ucieszy.

Jedni zachwycają się podarunkiem, a inni internauci uznali, że taki walentynkowy prezent w wielu związkach mógłby stać się powodem kłótni.

Ikona. Legenda. Inspiracja.

Powiedz mi, że jesteś małostkowy, nie mówiąc mi, że jesteś małostkowy.

Trzeba jednak przyznać, że Gloria popisała się niemałą kreatywnością. W przyszłym roku jej mąż będzie musiał bardzo się postarać!

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.tiktok.com, www.o2.pl
Fotografie:

Może Cię zainteresować