×

„W Rosji trwa zamach stanu mający na celu obalenie Putina”. Sensacyjne doniesienia ukraińskiego wywiadu

W Rosji trwa zamach stanu? Tak twierdzi szef ukraińskiego wywiadu Kyryło Budanow. W wywiadzie dla Sky News Budanow przekazał też inne sensacyjnie brzmiące informacje na temat Putina.

W Rosji trwa zamach stanu?

Spekulacje na temat stanu zdrowia Putina trwają już od dawna. Nasiliły się one po tym, jak Rosja napadła na Ukrainę. Od wielu tygodni powtarzają się też doniesienia na temat rzekomego zamachu stanu, który ma doprowadzić do obalenia Władimira Putina. W najnowszym wywiadzie dla Sky News Kyryło Budanow powrócił z sensacyjnymi doniesieniami.

Władimir Putin jest w bardzo złym stanie psychicznym i fizycznym

— stwierdził Budanow.

Według szefa wywiadu Ukrainy, prezydent Rosji „jest poważnie chory na raka”.

Ze słów, które padły podczas wywiadu, wynika też, że w Rosji trwa zamach stanu, którego celem jest obalenie Władimira Putina.

Kiedy zakończy się wojna w Ukrainie?

W rozmowie ze Sky News Budanow stwierdził, że za kilka miesięcy nastąpi punkt zwrotny tej wojny. Zdradził również, kiedy — jego zdaniem — może dojść do jej zakończenia.

Do końca tego roku większość działań wojennych zostanie zakończona. Dzięki temu przywrócimy władzę Ukrainy na wszystkich utraconych przez nas terytoriach, w tym na Donbasie i na Krymie

– powiedział Budanow.

Zaznaczył też, że niepowodzenia Rosjan podczas tej wojny nie są dla niego zaskoczeniem.

Europa postrzega Rosję jako wielkie zagrożenie. Boją się jej agresji. Od ośmiu lat toczymy wojnę z Rosją i możemy powiedzieć, że ta szeroko nagłośniona potęga rosyjska jest mitem. Nie jest taka silna. To horda ludzi z bronią

– podkreślił szef wywiadu Ukrainy.

Stacja Sky News przypomina, że wcześniej Budanow trafnie przewidział, kiedy Rosja napadnie na Ukrainę. Wtedy jednak ukraiński rząd nie do końca wierzył jego prognozom.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij