×

75-latek potrącił na przejściu cztery nastolatki. Wstrząsające nagranie obiegło sieć

W minioną sobotę tuż po 9 rano doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nastoletnich dziewczynek. Cztery nastolatki przechodziły przez przejście dla pieszych, gdy potrącił je 75-letni kierowca. Na szczęście dziewczynkom nie stało się nic poważnego.

75-latek potrącił cztery nastolatki

Tuż po 9 rano w sobotę na komisariat w Łukowie dotarło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dzieci. Na ulicy Kaczyńskich kierujący samochodem osobowym potrącił przechodzące przez jezdnię nastoletnie dziewczynki. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że 75-latek zjeżdżając z ronda, potrącił cztery nastolatki, które przechodziły przez przejście dla pieszych.

Ratownicy medyczni zabrali do szpitala dwie dziewczynki. Tam szczęśliwie okazało się, że urazy, jakich doznały dzieci, nie zagrażają ich zdrowiu oraz życiu.

Kierowca był trzeźwy

Wiadomo, że 75-latek, który kierował autem, był trzeźwy. Według jego relacji, po prostu nie zauważył dziewczynek przechodzących przez przejście. Zdarzenie drogowe zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Policjanci postanowili opublikować je ku przestrodze.

Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii

Może Cię zainteresować

zamknij