×

Odciął jej głowę na oczach 3-letniej córki. Zrobił to, ponieważ nie odmówiła pokuty

W mediach wiele słyszy się o kradzieżach, pobiciach i brutalnych morderstwach. To, co spotkało Vanessę Cons, przechodzi jednak najśmielsze oczekiwania. Mamy ciarki na samą myśl, że ta historia wydarzyła się naprawdę.

Brutalne morderstwo

Timothy Paul Hernandez Hernandez i Vanessa Cons mieszkali w Mount Vernon wraz z rodzicami. To była zwykła niedziela. Ojciec i matka wybrali się do kościoła. Nie przypuszczali, że kiedy z niego wrócą, im oczom ukaże się coś, czego nie zapomną do końca życia. W domu leżało pozbawione głowy ciało Cons.

Go Fund Me

„Bóg kazał mu zabić swoją partnerkę po tym, jak odmówiła pokuty”

Policja aresztowała podejrzanego o brutalne morderstwo Hernandeza w pobliskim Cascade Mall w Burlington, podczas gdy ten robił zakupy wraz z córką. Mężczyzna przyznał się do winy. Podczas przesłuchania powiedział, że „Bóg kazał mu zabić swoją partnerkę po tym, jak nie odmówiła pokuty”. 32-latek został oskarżony o brutalne morderstwo, którego, jak się okazało, dopuścił się na oczach 3-letniego dziecka. Funkcjonariusze, którzy zatrzymali mordercę, dodali również, że Hernandez wyrecytował im dwa wersety, podczas gdy się do niego zbliżali.

Tymoteusz przekazał, że rozmawiał z Bogiem, który powiedział mu, aby ukarać swoją dziewczynę… ponieważ ona nie żałowała. Oświadczył, że ją uderzył, a chwilę później z jej ciała osunęła się głowa. Każdy z cytowanych wersetów zawierał fragmenty mówiące o kobietach, które nie przestrzegały słowa Bożego, więc Bóg kazał je za to ukarać – czytamy w zapiskach funkcjonariusza

Go Fund Me

Mężczyzna stanie przed sądem

Hernandez usłyszał już zarzut brutalnego morderstwa. Mężczyzna ma stanąć przed sądem 6 września. Za to, co zrobił, grozi mu dożywocie.

Polecane

Może Cię zainteresować