×

Jej dłonie zostały zmiażdżone w wypadku. By wezwać pomoc użyła palców… u stóp

Kobieta użyła palców u stóp, by zadzwonić pod numer alarmowy. Wszystko z powodu nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego jej dłonie zostały zmiażdżone.

Dziurawa opona była tylko początkiem katastrofy

Racjonalne myślenie kobiety z Północnej Karoliny uratowało jej życie. Ręce 54-latki zostały zmiażdżone przez samochód podczas próby zmiany opony. Wszystko działo się na poboczu autostrady w niedzielę wieczorem.

54-letnia kobieta, której imienia policja nie chce zdradzić, podróżowała autostradą międzystanową nr 95 w Południowej Karolinie. To właśnie wtedy jej pojazd złapał gumę jak podaje ekipa, która udzieliła pomocy poszkodowanej.

Użyła palców u stóp, by wezwać pomoc

Kobieta z Charlotte w Północnej Karolinie zatrzymała się na pasie awaryjnym wzdłuż autostrady w celu zmiany koła. Chciała jak najszybciej ruszyć w dalszą podróż.

Jednak, jak informuje Colleton County Fire-Rescue – formacja, która udzieliła kobiecie pomocy:

54-latka zdemontowała dziurawe koło i zastąpiła je zapasowym. Wtedy podnośnik ześlizgnął się, powodując upadek samochodu, miażdżąc obie ręce między oponą a błotnikiem

Uwięziona na autostradzie

Samotna kobieta została uwięziona pod autem wzdłuż autostrady. Spędziła tam 35 minut próbując wezwać pomoc, ale bezskutecznie. Dopiero, gdy udało jej się zsunąć z nogi but i dosięgnąć telefonu, mogła wezwać pogotowie. Palcem u stopy wybrała numer alarmowy. 

Skontaktowała ze służbami, które po przyjechaniu na miejsce oswobodziły ręce 54-latki spod ciężkiego auta. Kobieta trafiła do szpitala z obrażeniami dłoni.

Źródła: www.rmf24.pl, edition.cnn.com

Może Cię zainteresować

zamknij