×

8-latka chciała zrobić sobie wolne od szkoły. Mama znalazła w jej plecaku podejrzane zwolnienie

Dzieci potrafią być bardzo kreatywne, a ich pomysły są w stanie doprowadzić niejednego dorosłego do łez… tych ze śmiechu lub tych z rozpaczy. No cóż, wszystko zależy od wytrzymałości psychicznej ?

„Zimno było przecież!”

Kilka dni temu pewien wujek pochwalił się na Facebooku kreatywnością swojej siostrzenicy. Dziewczynka nie chciała iść do szkoły i stwierdziła, że musi się od tego wymigać. Jak to zrobiła? Napisała sobie w dzienniczku usprawiedliwienie i to nie byle jakie!

Tylko spójrzcie:

Jeśli nie zauważyliście, to dodam, że dla uwiarygodnienia podstępu…wycięła i wkleiła autentyczny podpis swojej mamy. No cóż, nie udało jej się jednak nikogo nabrać i została przyłapana…

Właśnie ta sytuacja tak bardzo spodobała się wujkowi dziewczynki, że postanowił pochwalić się jej kreatywnością publicznie na Facebooku.

Oto, co napisał:

Post, a raczej pomysłowość 8 latki, podbija portal społecznościowy. Wielu komentujących uważa, że „zdolna z niej bestia!” albo że „da sobie radę w życiu!”. Z kolei inni, że nie powinniśmy pochwalać takich zachowań u dzieci, bo wyrosną na krętaczy i kombinatorów.

I kto ma rację?

Może Cię zainteresować