×

Kasia Cichopek wrzuciła zdjęcie z urodzin córeczki. Jednak to mama skradła całą uwagę

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem już od prawie 10 lat. Oboje stanęli na ślubnym kobiercu 20 września 2008 roku. Wychowują dwójkę dzieci – Helenkę i Adasia. W ostatnim czasie gwiazda świętowała piąte urodziny córki na wystawnym przyjęciu urodzinowym. Z tej okazji polska aktorka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie.

Urodzinowe zdjęcie

Zdjęcie, które aktorka zamieściła w mediach społecznościowych, to jednak nie wszystko. Piękną fotografię podkreśliła wpisem, w którym podziękowała córce za to, że pojawiła się w jej życiu. Oczywiście, nie mogło w nim również zabraknąć życzeń urodzinowych.

5 lat temu po raz drugi zostałam Mamą. Dziękuje Skarbie mój, że to właśnie mnie wybrałaś. Kocham Cię jak stąd to kosmosu i jeszcze dalej. Rośnij zdrowa, uśmiechnięta i szczęśliwa! Sto lat moje Kochanie

Życzenia od fanów

Na reakcję fanów Kasi nie trzeba było długo czekać. Obserwatorzy konta szybko podpisali się pod życzeniami mamy i zaczęli składać życzenia od siebie. Część z nich zwróciła również uwagę na sukienkę aktorki. Większość z nich nie kryła, że bardzo im się spodobała. Wam również?

Wszystkiego najlepszego Helenka!

Polecane

Może Cię zainteresować