×

Wychodzi do pracy, a syn przez 3 minuty mówi mu, że go kocha. Reakcja rodzica jest bezcenna

Uczucie, jakie zdarza między rodzicami, a dziećmi jest chyba najsilniejszym na świecie. Ba! O miłości rodzicielskiej śmiało można powiedzieć, że jest bezwarunkowa. Rodzicie kochają nas zawsze, nawet wtedy, gdy zrobimy jakąś głupotę. Zawsze możemy na nich liczyć.

Ten malutki chłopiec doskonale wie o tym, że jego tatuś bardzo go kocha. Maluch chce, żeby tata również wiedział, jak mocnym uczuciem go darzy. Właśnie dlatego prawie przez 3 minuty przed wyjściem do pracy powtarza mu to i czule go żegna.

Myślicie, że naciągaliśmy Was na kliknięcie tytułem, bo przecież reakcja taty wcale nie jest niezwykła? Niestety, jest… Pomyślcie sami – ilu rodziców w dzisiejszym zabieganym świece stać byłoby na to, aby przed wyjściem do pracy tyle razy odpowiadać, zatrzymywać samochód i dawać dziecku do zrozumienia, jak jest ważne? Ilu miałoby tyle cierpliwości?

Naszym zdaniem niewielu…

Warto chwilę się zastanowić czy i my potrafimy poświęcać swój cenny czas i mamy tyle cierpliwości by nie odrzucić najbliższych….

Ps. Jeśli jednak wciąż myślicie, że to nic niezwykłego… Gratulujemy Wam bycia wspaniałymi rodzicami lub posiadania wspaniałych rodziców.

Polecane

Może Cię zainteresować