×

Kobieta była w ciąży z bliźniakami. Kiedy lekarz pokazał jej jedno ze zdjęć USG była poruszona

Ian i Brittani mają dwie małe córki i nie planowali już powiększać swojej rodziny. Tak więc, gdy dowiedzieli się, że spodziewają się bliźniąt dwujajowych – chłopca i dziewczynki – byli zachwyceni choć w lekkim szoku. Ale euforia pary z Kansas szybko odwróciła się w załamanie, gdy lekarze powiedzieli, że ich nienarodzony synek, Mason, nie rozwijał się prawidłowo wewnątrz macicy. To była wiadomość, której żaden rodzic nie chce usłyszeć.

Otwór w serduszku malca i zaburzenia mózgu sprawiały, że spotkania z każdym kolejnym lekarzem stawały się coraz trudniejsze. Rodzice pogodzili się z wizją powrotu do domu tylko z jednym z bliźniąt. Jednak w dniu 16 lutego 2016 roku para zobaczyła coś niezwykłego na najnowszych zdjęciach USG. Podczas gdy większość dzieci tańczy albo kopie wewnątrz brzucha mamy, technik, który wykonywał zdjęcie Brittani był oszołomiony, gdy uchwycił nieoczekiwany moment pomiędzy Masonem i Madilyn.

Brittani i Ian byli świadkami czegoś naprawdę niesamowitego.

Podczas ostatniego USG, technik uchwycił rzadki moment pomiędzy jeszcze nienarodzonymi bliźniętami. Malutka ręka Masona szczelnie owinięta była wokół palca Madilyn – i nie chciał go puścić. Brittani była poruszona tym widokiem.

umierajacy-blizniak-trzym-swoja-siostre-3

„Wiemy, że mamy uchwyconych ich razem, będzie to trwać wiecznie i jest to coś specjalnego” – powiedziała Brittani dla KwCH. „…Ona jest jedyną osobą, która może tam teraz być rzeczywiście i zaopiekować się nim, więc jest to pocieszające, że jeśli nie przetrwa, to nie będzie sam.”

umierajacy-blizniak-trzym-swoja-siostre-2

USG bliźniaków rozprzestrzenia się w sieci bardzo szybko, a ludzie na całym świecie modlą się za Brittani, jej rodzinę i za Mason’a.

Podziel się tą wzruszającą historią ze swoimi znajomymi na Facebooku.

Może Cię zainteresować

zamknij