×

Złośliwa sąsiadka przeszkadzała podczas ślubu. „Naprawdę smutno jest to oglądać”

Może się zdenerwowała, bo nie została zaproszona, a może po prostu akurat wygospodarowała godzinkę na koszenie trawy. Tak czy siak, skutecznie rozzłościła parę młodą. Złośliwa sąsiadka przeszkadzała podczas ślubu, przez co nieoczekiwanie stała się popularna na TikToku.

Złośliwa sąsiadka przeszkadzała podczas ślubu

Przepis na zrujnowany ślub? Ta para twierdzi, że wystarczy zaplanować uroczystość w pobliżu złośliwej sąsiadki.

Dla wielu osób ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Młode pary miesiącami planują, jak będzie przebiegać uroczystość. Starają się, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, by goście wyszli z imprezy zadowoleni i wszyscy mieli niesamowite wspomnienia. Ale wszystkiego przewidzieć się nie da, o czym doskonale przekonała się ta para.

Śluby w plenerze, choć mają swój urok, zazwyczaj obarczone są dodatkowym ryzykiem. W tym przypadku mnóstwo rzeczy może się nie udać. Panna młoda i pan młody pewnie się z tym liczyli, ale takiej sytuacji raczej się nie spodziewali… Gdy oni brali ślub, sąsiadka zabrała się za… koszenie trawy. Wykonywała tę pracę z dużym oddaniem, zupełnie nie zważając na to, co dzieje się w okolicy. Choć jest też opcja, że to właśnie ślub u sąsiadów zmotywował kobietę do koszenia trawy. Właśnie takim sposobem stała się „bohaterką internetów”.

„Nie była miła”

Całą sytuację uwieczniono na nagraniu, które trafiło na TikToka.

Niektórzy ludzie są tacy nieszczęśliwi

– napisała osoba, która udostępniła wideo.

Tak, podeszliśmy do niej. Nie, nie była miła. Niektórzy ludzie są po prostu tak niegrzeczni

– zaznaczyła.

Nagranie udostępnione przez kobietę przyniosło sławę złośliwej sąsiadce. Ale kobieta chyba nie pragnęła takiej „popularności”.

@vampyyric some people are so miserable #karen #wedding #weddingruined #ruines #SlurpeeRun #karens #karensgoingwild #karensoftiktok #fyp #fypシ ♬ Jiggle Jiggle – Duke & Jones & Louis Theroux

Jak możemy się domyślać, na co dzień relacje w sąsiedztwie raczej nie układały się najlepiej. Teraz z pewnością się nie poprawią.

Internauci są poruszeni całą sytuacją. W komentarzach pod nagraniem możemy przeczytać:

Teraz byłabym zobowiązana do losowego dzwonienia do jej dzwonka do drzwi o 3 nad ranem przynajmniej raz w tygodniu przez całą wieczność

Okropne. Jak można być tak złośliwym?! Nie rozumiem… Naprawdę smutno jest to oglądać

Podkręciłbym muzykę późnym wieczorem. Pewnie po prostu nienawidzi siebie i swojego życia, więc próbowała zrujnować też komuś wyjątkowy dzień

No nie mogę. A kobieta kilkakrotnie spojrzała w stronę ślubu – wiedziała, co robi

Wow, jak smutni i nieszczęśliwi muszą być ludzie, którzy powodują takie zakłócenia

Na pewno jest rozwiedziona

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij