×

Kobieta pozuje do idealnego ujęcia. Nagle jej mąż zaczyna krzyczeć, ale jest już za późno

To miało być idealne zdjęcie. Wyjątkowe otoczenie, odpowiednie oświetlenie, piękna kobieta w cudownej sukni. Niestety finał tej historii pokazuje, że zabrakło tu jednego, ale jakże ważnego elementu – odrobiny szczęścia.

Fala strąciła kobietę ze skały, gdy robiła zdjęcie

Rosangela de Silva, bo o niej mowa, nie zapomni niefortunnej sesji zdjęciowej do końca życia. A nawet gdyby próbowała, ma nagranie, na którym uchwycono całe zdarzenie.

Byłam z mężem na plaży i w pewnej chwili postanowiłam zrobić sobie zdjęcie na jednej ze skał. Wydawała się wprost idealna do tego celu – wspomina kobieta. Nie wiedziałam, że mąż kręci film. Kiedy starałam się wybrać najlepszą pozycję, zaczął krzyczeć coś o fali. Nie zrozumiałam o co mu chodziło, dopóki fala nie strąciła mnie ze skały. To było kompletne zaskoczenie. – kontynuuje.

Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Młoda żona marzyła o idealnym zdjęciu, które pewnie chciała pokazać swoim bliskim i opublikować na portalach społecznościowych. I choć się nie udało, jedno jest pewne – jej nagranie przejdzie do historii. Bo o czymś takim po prostu trudno zapomnieć.

Może Cię zainteresować