×

Ukrainiec do imprezujących rodaków. „Chociaż nie dawajcie tego w Internet”

Piekło w Ukrainie trwa już 48. dzień. Każdego dnia naród ukraiński broni swojej ziemi, wolności i przyszłości narażając w ten sposób własne życie. Wiele też osób uciekło z kraju przed wojną, a wśród nich są osoby, które intensywnie odreagowują tę sytuację w klubach. I to do nich w swoim najnowszym nagraniu zwrócił się Ukrainiec mieszkający w Polsce, bo ma dość imprezujących rodaków, którzy lekką ręką wydają pieniądze na alkohol, w czasie gdy inni organizują pomoc humanitarną dla Ukrainy.

Reklama

Co Ukrainiec myśli o uchodźcach?

Vova Yakubiw to mieszkający w Polsce Ukrainiec, którego poczynania na TikToku śledzi tysiące internautów. Yakubiw regularnie odnosi się do sytuacji w kraju. Ostatnio poruszył temat uchodźców i szczerze wyznał, co myśli o uchodźcach. Padły bardzo mocne słowa. Zarzucał im m.in. że wykorzystują dobre chęci Polaków.

Wam podać palec, to wy po samą piętę upier***icie

– mówił z oburzeniem Vova.

Reklama

Ukrainiec do imprezujących rodaków

Teraz Vova Yakubiw opublikował kolejne wideo. Nagranie rozpoczyna się od sceny w klubie, w którym bawią się Ukraińcy. Chwilę później Vovaw zwraca się do imprezujących rodaków. Ma dla nich pewną propozycję.

Szanowni moi rodacy. Skoro macie tyle pieniędzy, żeby pójść do klubu w czas wojenny – ja rozumiem wszystko, niektórzy muszą się odstresować i nie mają czym się zająć – jest super propozycja. Wszystkie pieniądze, które mieliście wydać w klubie (…) jest taka fundacja Historia Vita, fundacja z Krakowa, która zbiera pomoc humanitarną dla wojskowych. Ja na dole dam linka na pomagaj.pl no i wpłaćcie tam pieniądze, oczywiście też przy wypłacie swojej wpłacę.

Na koniec Vova dał pewną radę tym, którzy lubią poimprezować.

A tak z reguły jak już chodzicie do klubu, chociaż nie dawajcie tego w Internet. W Ukrainie fajnie wygląda, jak jedni siedzą w piwnicy, a drudzy…

– tymi słowami Vova kończy nagranie.

Reklama
@vova.yakubiv #stitch z użytkownikiem @_aniapanda_ ♬ dźwięk oryginalny – Vova Yakubiw

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować