×

Dagmara Kazimierska na zdjęciu z ukochanym. Czule się całują!

Ukochany Dagmary Kaźmierskiej nareszcie pokazał się publicznie! Teraz, nikt już nie może mieć wątpliwości, że „Królowa życia” nie jest singielką. Seria romantycznych zdjęć nie pozostawia złudzeń.

Długo to ukrywała

O tym, że Dagmara Kaźmierska skrywa wiele tajemnic wiadomo nie od dziś. Choć od lat wiedzieliśmy, że „Królowa życia” ma za sobą kryminalną przeszłość, to dopiero w programie „Kuby Wojewódzkiego” poznaliśmy szczegóły dotyczące przestępstw, które popełniła.

Kaźmierska jest obecna w mediach już od wielu lat, ale zazwyczaj występuje samotnie lub w towarzystwie swojego syna, Conana. Tym razem, celebrytka postanowiła zaskoczyć wszystkich swoich fanów. Na jej instagramowym profilu ukazała się seria zdjęć, przedstawiających ją w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Przeglądając romantyczne zdjęcia pary, można z łatwością dojść do wniosku, że oboje są w sobie zakochani do szaleństwa. Fotografie zostały wykonane podczas wizyty Kaźmierskiej w salonie fryzjerskim. Celebrytka pod postem zamieściła opis, który nie pozostawia cienia wątpliwości, że parę łączy gorące uczucie.

Motyle na palcach. Motyle w brzuchu. To i na torcie muszą być. Uwielbiam tych Panów. Bardzo o mnie dbają. Aczkolwiek każdy inaczej. Tort tak pyszny, że w sekundy rozpracowany.

Na zdjęciach Kaźmierska i mężczyzna z brodą czule się obejmują i całują.

Łączy ich miłość?

Fanom udało się ustalić, że wybranek Dagmary ma na imię Piotr. Okazuje się, że już jakiś czas temu celebrytka wspiminała o tym, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Wówczas na profilu „Królowej życia” ukazało się ich wspólne zdjęcie z opisem:

Czasem los przyciągnie do siebie całkowicie obcych sobie ludzi, którzy po godzinie czują jakby byli rodzeństwem. Nasze przypadkowe spotkanie nieco zmieniło nam życie. Ale jak to mówią – NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ.

Mimo to, wciąż nie było pewności czy Dagmara i Piotr są przyjaciółmi, czy też między nimi rodzi się uczucie. Pojawiały się plotki mówiące o tym, że mężczyzna posiada partnerkę i syna. Teraz jednak, wszystko wskazuje na to, że jest inaczej. Obserwujący konto Dagmary fani są przekonani, że komentarz mężczyzny rozwiewa wszelkie wątpliwości, dotyczące relacji łączącej parę. Przypomnijmy, że napisał pod zdjęciem po angielsku:

Kocham Cię.

Internauci złożyli Dagmarze i Piotrowi gratulacje. Wszyscy trzymają kciuki za ich związek.

Fotografie: Instagram, YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować