×

Ujawniono wizerunek mężczyzny. Może mieć związek ze śmiercią 60-latki w…

W niedzielę wieczorem w jednym z mieszkań na terenie Starogardu Gdańskiego znaleziono zwłoki 60-latki. Prokuratura podejrzewa, że doszło do morderstwa kobiety, dlatego ujawniono wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z jej śmiercią. Osoba podająca się za syna zmarłej seniorki twierdzi, że to 40-latek ze zdjęć zabił jego matkę!

Śmierć 60-latki w Starogardzie Gdańskim

Portal kociewski.pl podaje, że ciało 60-latki zostało znalezione w niedzielę, 30 stycznia, w godzinach popołudniowych w jednym z mieszkań przy ul. Tczewskiej. Sąsiedzi zaniepokoili się, bo od dłuższego czasu nie widzieli kobiety, dlatego zawiadomili służby, które dokonały makabrycznego odkrycia.

Na miejscu pracowali kryminalni, prokurator i lekarz sądowy. Źródła nieoficjalnie podają, że kobieta została uduszona.

ujawniono wizerunek mężczyzny po śmierci kobiety w Starogardzie Gdańskim
Archiwum prywatne

Syn zmarłej kobiety uważa, że morderstwa dopuścił się niejaki ok. 40-letni Tunezyjczyk. 60-latka miała poznać się z nim przez Internet. Nieznajomy miał przylecieć do Polski na kilka dni z Francji. Podczas pobytu u starszej kobiety miał zrobić się bardzo agresywny, w wyniku czego prawdopodobnie dopuścił się przemocy fizycznej względem swojej ofiary, a to doprowadziło do najgorszego.

Spoczywaj w pokoju mamuś 🖤 znajdziemy go..

– czytamy w komentarzu pod postem na profilu facebookowym portalu Kociewski.pl.

Poszukiwania mężczyzny

Mężczyzna, który może mieć związek ze śmiercią kobiety, jest poszukiwany przez policję. Portal kociewski.pl podaje, że podejrzany o morderstwo używa na Facebooku konta o nazwie „Abdanour Djabri”.

Niewykluczone, że tak nazywa się poszukiwany, choć równie dobrze może to być konto fikcyjne.

Ujawniono wizerunek mężczyzny

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności w sprawie śmierci 60-latki. W związku z tragedią zdecydowano się opublikować wizerunek mężczyzny, który jest podejrzany o jej morderstwo. Funkcjonariusze zapewniają szczegółową weryfikację każdego sygnału.

Ujawniono wizerunek mężczyzny podejrzanego o zamordowanie 60-latki. Policja apeluje o pomoc w jego poszukiwaniach

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu widocznego na zdjęciu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 4774 27 222, lub z najbliższą jednostką policji na nr alarmowy 112, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl. Funkcjonariusze zapewniają szczegółową weryfikację każdego sygnału

– apeluje policja w Starogardzie Gdańskim.

Źródła: www.facebook.com, kociewski.pl, www.se.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij