×

W mieszkaniu znaleziono ciała mamy i córki. Zostały brutalnie zamordowane

37-letnia Giselle Marimon-Herrera planowała, że ze swoją 15-letnią córką wrócą na stałe do rodzinnej Kolumbii. Chciały zacząć nowe życie i kobieta uznała, że jeśli nie teraz, to nigdy. Ojciec 37-latki nie mógł doczekać się tego, gdy spotka się ze swoją córką i wnuczką – do Irlandii jest daleko i regularne odwiedzanie się było utrudnione. Mężczyzna jednak nigdy nie doczeka się w domu ukochanego dziecka… Giselle i Allison zostały zamordowane.

Okropnej zbrodnii dopuścił się 38-letni Russell Steele, były partner kobiety. Odebrał życie nie tylko jej, ale także zabił 15-latkę. Na koniec powiesił się

Fabian Marimon, ojciec Giselle, nie może uwierzyć w to, jaka tragedia go spotkała: „Ostatni raz rozmawialiśmy w sobotę, dzień przed śmiercią. Była szczęśliwa, śmiała się i wszystko wydawało się normalne. Kiedy nie mogliśmy dostać wizy, żeby ją odwiedzić, zdecydowała, że wróci do Kolumbii i zamieszka z nami”.

Giselle przeprowadziła się do Irlandii cztery lata temu. Liczyła, że znalazła w końcu swoje miejsce

Sekcja zwłok nie pozostawiła żadnych złudzeń – obie kobiety zostały uduszone. Ciężko mówić na razie o tym, dlaczego doszło do tragedii, ale dla policji jest prawie jasne, że powiązany z tym musi być były partner kobiety. Wstępnie wykluczono udział jeszcze innych sprawców.

Dokładne okoliczności tego, co wydarzyło się w tym domu, pozostają przedmiotem naszego dochodzenia. Chciałbym dzisiaj odwołać się do każdego, kto miał bezpośredni kontakt z Giselle lub Allison, lub komunikował się z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych od piątku, aby skontaktować się z detektywami w Newry

Odebrał im życie z zazdrości?!

Polecane

Może Cię zainteresować