×

22-latka wracała z pracy, kiedy zaczepił ją mężczyzna. Chwilę później dostała w twarz

To nagranie szokuje. Materiał opublikowany poniżej został zarejestrowany w Paryżu. Zmęczona 22-letnia studentka Marie wracała z pracy, kiedy padła ofiarą przypadkowego mężczyzny. Przechodzień nie tylko komentował jej wygląd, ale także napastował seksualnie. Marie nie dała się jednak poniżać. Kazała mu się „zamknąć”, co bardzo nie spodobało się napastnikowi.

Dziewczynie się oberwało

Mężczyzna wpadł w szał. Najpierw próbował trafić 22-latkę popielniczką, po czym… uderzył ją w twarz przy wielu innych osobach! Kiedy dziewczyna otrzymała nagranie z kamery rejestracyjnej zamieściła je w sieci, a o całym incydencie poinformowała policję.

Wiedziałam, że chce mnie uderzyć. Jasne, że mogłam uciec, ale to nie wchodziło w grę. Nie chciałam spuścić wzroku ani go przepraszać

Reakcja internautów

Kobieta w swoim wpisie zwróciła uwagę na nagminny problem, jakim jest molestowanie we Francji. Zwróciła w ten sposób uwagę polityków, którzy również skomentowali wpis 22-latki.

Walka z molestowaniem na ulicy jest dla nas priorytetem – napisała minister do spraw równości Marlene Schiappa

Pełna solidarność. Dziękuję Marie za odwagę, dość napastowania – napisała mer Paryża Anne Hidalgo

Nagminny problem

Sytuacja, która spotkała 22-latkę to nie pojedynczy przypadek na ulicy Paryża. Do podobnych incydentów dochodzi zdecydowanie częściej, co przyczyniło się do tego, że Zgromadzenie Narodowe zmieniło w końcu prawo. Od maja za nękanie na ulicy francuscy oprawcy będą musieli zapłacić znacznie wyższe grzywny.

Nagranie z kamery restauracji możesz obejrzeć tutaj

Polecane

Może Cię zainteresować