×

Jeśli w Twoim związku występują co najmniej 2 z tych 10 zachowań, Wasza miłość będzie trwać wiecznie

Szczęśliwy i udany związek to marzenie wielu osób. I choć w teorii wszystko wydaje się łatwe i proste, w praktyce to nie lada sztuka. Nie wszystkie związki wytrzymują próbę czasu, pary kłócą się, a z biegiem czasu ich relacja po prostu się rozpada.

W czym tkwi zatem sekret udanego związku? Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej, dlatego nie zwlekaj i bierz się do lektury.

#1 Kładziecie się do łóżka w tym samym czasie

Robiliście tak na początku Waszego związku i nadal pielęgnujecie ten zwyczaj. Kładziecie się i zasypiacie w swoich ramionach. To naprawdę dobrze wpływa na Waszą więź, a co za tym idzie Wasz związek jest szczęśliwy.

#2 Macie wspólne zainteresowania i pasje

Nie oznacza to wcale, że nie możecie realizować się samodzielnie w różnych dziedzinach. Nikt nie powiedział, że musisz oglądać z nim wszystkie mecze, a on musi z Tobą malować. Ważne jest jednak, abyście znaleźli coś, co będzie Was interesować, a zarazem łączyć. Może oboje lubicie podróżować, kochacie jazdę na rowerze, albo interesujecie się fotografią?

#3 Podczas spaceru trzymacie się za ręce lub idziecie blisko siebie

Jest to dowód, a zarazem znak, że jesteście ze sobą bardzo blisko. Potrzebujecie stałego kontaktu i nie boicie się pokazać tego całemu światu. To urocze, a zarazem piękne, że nawet po wielu latach odnajdujecie szczęście w małych gestach.

#4 Ufacie sobie nawzajem i potraficie wybaczać

Nie macie przed sobą żadnych tajemnic, a jednocześnie kiedy jedno z Was popełni błąd, potraficie wybaczyć. Zaufanie to podstawa Waszego związku.

#5 Koncentrujecie się na zaletach partnera, a nie jego wadach

W szczęśliwym związku partnerzy skupiają się na zaletach swojego partnera. Nie wytykają mu jego wad i nie próbują na siłę zmieniać. Jeśli naprawdę kogoś kochasz, akceptujesz go takim jakim jest. W innym przypadku to nie jest miłość.

#6 Często się przytulacie

Po prostu tego potrzebujecie. I to jest piękne.

#7 Tuż po przebudzeniu mówicie sobie nawzajem „kocham cię” i „dzień dobry”

Doskonale zdajecie sobie sprawę, że o związek należy dbać, a nie spocząć na laurach. Jednocześnie często wyznajecie sobie miłość, bo wiecie, że takie deklaracje są ważne i dodają Wam nawzajem siły. To cudowne uczucie móc obudzić się obok ukochanej osoby, przywitać się z nią i wyznać jej swoją miłość. Po takim poranku, poradzisz sobie nawet z największymi wyzwaniami i problemami.

#8 Zaś przed snem, nawet kiedy jesteście pokłóceni, mówicie sobie „dobranoc”

W udanym związku ważne jest również pożegnanie tuż przed snem. Wiadomo, że od czasu do czasu nawet idealna para może się pokłócić. Ważne jest, aby niezależnie od okoliczności, tuż przed snem się pogodzić i powiedzieć sobie dobranoc. To znak, że mimo wymiany zdań, zależy Wam przede wszystkim na partnerze i łączącej Was relacji.

#9 W ciągu dnia zawsze znajdujecie czas, aby sprawdzić co słychać u ukochanej osoby

Nie chodzi tu wcale o szpiegowanie swojej połówki. To znak, że zależy Ci na partnerze i o nim myślisz. Być może Twój telefon, czy też miły SMS, sprawią, że Twój wybranek choć na chwilę zapomni o problemach w pracy i jego dzień od razu stanie się lepszy. Wsparcie to kolejny z fundamentów udanego związku.

#10 Zarówno Ty, jak i on, jesteście dumni ze swojej połówki

Naprawdę się kochacie i nie boicie się powiedzieć o tym całemu światu. Odczuwacie dumę, że Waszym partnerem jest tak cudowna osoba.

I to wszystko. Koniecznie daj mi znać, czy zgromadzone informacje odnoszą się również do Twojego związku.

Jeśli tak, masz ogromne szczęście. Znalazłeś swoją idealną połówkę.

Artykułem nie zapomnij podzielić się również ze swoimi znajomymi. Być może przedstawione rady pomogą im odnaleźć receptę na udany związek.

Może Cię zainteresować

zamknij