×

„Big brother” całkowicie zmienił życie Gulczasa i Sevkovića. Do dziś zaczepiają ich ludzie

Kilka tygodni temu wystartowała nowa edycja programu „Big Brother”, który jest emitowany na antenie TVN7 od poniedziałku do piątku od godziny 20.00. Przypomnijmy, że pierwsza, polska edycja programu, a zarazem pierwsze reality-show w naszym kraju zostało wyemitowane już w marcu 2001 roku. Program cieszył się wtedy ogromną popularnością, dzięki której jego uczestnicy rozpoznawani są na ulicach miast do dnia dzisiejszego. Co dzisiaj u nich słychać? Okazuje się, że w ich życiu od tamtego czasu bardzo wiele się zmieniło.

To oni byli uczestnikami pierwszej edycji „Big Brothera”

Każdy, kto oglądał pierwszą edycję „Big Brothera”, z pewnością pamięta Klaudiusza Sevkovicia i Piotra „Gulczasa” Gulczyńskiego. I choć od emisji pierwszej edycji realisty show minęło już 18 lat, okazuje się, że panowie wciąż utrzymują ze sobą kontakt, o czym dowiedzieliśmy się w czasie ich wizyty w studiu Dzień Dobry TVN. Podczas wywiadu oboje wyjawili także, czym na chwilę obecną się zajmują.

Życie Piotra Gulczyńskiego

Piotr „Gulczas” Gulczyński po zakończeniu programu zarabiał z reklam piwa i alkomatów, a także zajął się aktorstwem – zagrał w filmie „Gulczas, a jak myślisz?” i wystąpił w kilku teledyskach. Bliska jego sercu była także literatura, bowiem napisał książkę pt. „Tajemnice domu w Sękocinie”, w której opisał testy dla kandydatów do programu i tajny system komunikacji, którym posługiwał się z Klaudiuszem i Sebastianem. Ale żadnych tajemnic w książce nie zdradza. Co robi na dzień dzisiejszy?

Pracuję jako parkingowy u mojej żony – odpowiedział na zadane pytanie Gulczas

Życie Klaudiusza Sevkovicia

Kiedy Klaudiusz Sevković opuścił dom Wielkiego Brata, jego życie również nabrało barw. Były uczestnik reality show podjął się prowadzenia własnego programu kulinarnego „Wielka niespodzianka Klaudiusza”, a także audycji reklamowych w Telezakupach Mango. Program otworzył mu również drogę do kariery w urzędzie miasta. W 2006 roku został bowiem radnym Chorzowa. Dzisiaj oddał się pasji, jaką jest golf.

Organizuje największe eventy golfowe w Polsce. W sezonie zimowym staram się uciekać z Polski i gram z naszymi klientami po świecie, w najlepszych klubach. W golfa gram od 8 lat – powiedział Klaudiusz Sevković w Dzień Dobry TVN

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

Jakiś czas temu w studio DDTVN pojawili się Manuela, Dzięcioł i wspomniany wcześniej Gulczas. O ich życiu więcej przeczytasz tutaj.

Polecane

Może Cię zainteresować