×

Uczestnicy 1. edycji Big Brothera bardzo się zmienili. Show wywróciło ich życie do góry nogami

To już pewne. Big Brother wraca na antenę TVN wiosną bieżącego roku. Przypomnijmy, że pierwsza, polska edycja programu, a zarazem pierwsze reality-show w naszym kraju zostało wyemitowane w marcu 2001 roku. Program cieszył się wtedy ogromną popularnością, dzięki której jego uczestnicy rozpoznawani są na ulicach miast do dnia dzisiejszego. Co dzisiaj u nich słychać? Okazuje się, że w ich życiu od tamtego czasu bardzo wiele się zmieniło.

Goście DDTVN

Nie da się ukryć, że choć uczestnicy 1. edycji Big Brothera zniknęli ze świata mediów, teraz, na wieść o kolejnej edycji, znów zrobiło się o nich głośno. Tym oto sposobem Manuela, Gulczas i Dzięcioł, których mogliśmy oglądać w Domu Wielkiego Brata 18 lat temu, zawitali dzisiaj do studia Dzień Dobry TVN.

Życie bohaterów pierwszej edycji Big Brothera

Jak dowiadujemy się z wywiadu, życie bohaterów 1. edycji reality-show diametralnie odmieniło się po udziale w programie, choć początkowo zupełnie nie byli na to przygotowani. Ba, podczas pobytu w Domu Wielkiego Brata myśleli nawet, że nikt ich nie ogląda – stwierdziła podczas wywiadu Manuela, która zajęła drugie miejsce w pierwszym sezonie show.

Co się teraz dzieje z Gulczasem, Manuelą i Dzięciołem?

Wizerunek Manueli wciąż jest bardzo charakterystyczny – ma blond włosy i kobiece kształty, z których wszyscy widzowie show ją zapamiętali. Wiele zmieniło się natomiast w jej życiu zawodowym. Okazuje się bowiem, że została dyrektorem generalnym firmy rozprowadzającej włosy do przedłużania, założyła salon fryzjerski i ukończyła psychologię. Na co dzień mieszka natomiast w Lubioniu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

It’s good to see the faces that I know at work, as well as the new ones #ddtvn #bigbrother #TVN @makeupmartagaska Gosiu tęsknię jak już jesteśmy w temacie make up i miłych twarzy z pracy @malgorzata_urbanska_mua ??????❤️

Post udostępniony przez Manuela Michalak (@manuela_bbf)

Nieco inną drogą potoczyło się życie Gulczasa, który po zakończeniu programu zarabiał z reklam piwa i alkomatów. Później zajął się z kolei aktorstwem, a także wystąpił w kilku teledyskach. Dzisiaj jest oddanym tatą dwójki dzieci – 20-letniego syna z poprzedniego małżeństwa i 7-letniej córki Nadii – którymi opiekuje się w raz z żoną.

Z programu DDTVN dowiedzieliśmy się również co słychać u Dzięcioła, który został zwycięzcą 1. edycji programu. Zarobione pół miliona złotych wydał z kolei na budowę domu, zakup samochodu i wesele córki. Wiadomo także, że jakiś czas temu Dzięcioł wrócił do starego zawodu strażnika miejskiego w Grudziądzu. Dzięki swojej popularności został z kolei radnym, a później posłem na Sejm VI i VII kadencji. Dziś już jest jednak na emeryturze. Prywatnie natomiast szczęśliwym dziadkiem 9-letniej i 11-letniej wnuczki.

Rady dla przyszłych uczestników

W rozmowie padło również pytanie o to, jakiej rady chcieliby udzielić uczestnikom nadchodzącej serii:

Po prostu bawić się i korzystać z każdej chwili. Ja, idąc do programu, poszłam po przygodę i to otrzymałam. To była przygoda życia i tego życzę uczestnikom – przyznała Manuela

Jak zmienili się na przestrzeni lat pozostali uczestnicy 1. edycji Big Brothera?”

Pamiętacie ich jeszcze?

Klaudiusz Ševković

Małgorzata Maier

Alicja Walczak

Piotr Lato

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez piotr lato (@513lato)

Monika Sewioło

Zasady programu Big Brother

W reality-show bierze udział grupa uczestników, która wprowadza się do tzw. Domu Wielkiego Brata  – budynku naszpikowanego kamerami i zupełnie odciętego od jakichkolwiek informacji ze świata zewnętrznego (telefonów, internetu, telewizji itp.). Program polegał na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Życie w domu dyktowane było poprzez głośniki przez gruby, niewidzialny głos, zwany Wielkim Bratem. To on również wydawał uczestnikom polecenia i obowiązkowe do wykonania zadania.

Co dwa tygodnie każdy z uczestników typował dwie osoby do odejścia z programu. W przypadku remisu pod względem ilości otrzymanych głosów, głosowali widzowie. Zwycięzca wygrywał pół miliona złotych.

Jesteście gotowi na kolejną edycję? Będziecie śledzić losów bohaterów Domu Wielkiego Brata? My z pewnością tak!

Polecane

Może Cię zainteresować