×

Tych znaków zodiaku nie oszukasz. Są szczególnie wyczulone na kłamstwo

Tych znaków zodiaku nie oszukasz. Czasem wydaje się, że osoby urodzone pod tymi znakami dosłownie czytają innym w myślach. Lepiej nie próbować z nimi żadnych sztuczek.

Jak rozpoznać kłamstwo?

Chociaż prawda najczęściej i tak wychodzi na jaw, ludzie, z rozmaitych pobudek, decydują się na kłamstwo. Im lepiej kogoś znamy, tym szybciej wyłapiemy zmiany w jego zachowaniu, mogące świadczyć o tym, że nie jest z nami do końca uczciwy. Jak przekonuje były agent FBI, istnieje 9 uniwersalnych oznak kłamstwa, takich jak częste sięganie po wodę, uciekanie wzrokiem, częste przełykanie śliny czy dotykanie szyi.

Są jednak osoby, które świetnie sobie radzą z demaskowaniem kłamstw i to nawet bez rad doświadczonego śledczego. Jak się okazuje, wyczucie w tej dziedzinie może zależeć od znaku zodiaku.

Tych znaków zodiaku nie oszukasz

Istnieją trzy, z którymi lepiej nie próbować żadnych sztuczek, bo od razu je przejrzą i nigdy nie zaufają ponownie.

Bliźnięta (22.05 – 21.06)

Osoby urodzone pod tym znakiem cieszą się reputacją duszy towarzystwa. Mają mnóstwo znajomych, którzy cenią je za otwartość, miły charakter i pomysłowość w dziedzinie organizowania imprez. Bliźnięta rzeczywiście takie są.

Jednak pod pozorami beztroski bacznie obserwują swoje otoczenie. Spędzając wiele godzin w towarzystwie innych ludzi, Bliźnięta uczą się ich zachowań i reakcji. Przypominają wytrwałych pokerzystów, którzy tak długo obserwowali graczy, że w końcu nauczyli się czytać w ich myślach. Bliźnięta chętnie dzielą się swoim doświadczeniem w interpretacji ludzkich zachowań, więc jeśli nie jesteśmy kogoś pewni, zawsze możemy ich poprosić o radę.

Pixabay

Wodnik (21.01 – 19.02)

Osoby urodzone pod tym znakiem charakteryzuje dociekliwość i analityczny umysł. Wodniki są przy tym wytrwałe, co gwarantuje im sukces w rozszyfrowywaniu innych. Nigdy nie uznają niczego za prawdę objawioną. Wolą same sprawdzić, czy rzeczywiście jest tak, jak inni mówią.

Nie przyjmują niczego na wiarę i dotyczy to również ludzkich zamiarów. Można im do znudzenia powtarzać, że ma się jak najlepsze intencje, ale w to nie uwierzą, dopóki same się nie przekonają. Warto mieć Wodnika za przyjaciela, bo jest inteligentny i lojalny, jednak trzeba pogodzić się z tym, że może analizować nasze zachowanie.

Pixabay

Panna (24.08 – 23.09)

Osoby spod znaku Panny cechuje ostrożność i rozwaga. Nigdy nie podejmują nieprzemyślanych działań. Dotyczy to również zawierania i podtrzymywania znajomości. Tak jak niemożliwe jest nakłonienie Panny, by w jednej chwili rzuciła wszystko i wyruszyła na urlop last minut, nawet jeśli kosztował ułamek pierwotnej ceny, tak samo nie ma możliwości przekonać jej, że osoba, którą właśnie poznaliśmy w pracy, jest do rany przyłóż.

Oczywiście, możecie się umówić na spotkanie we trójkę, ale raczej nie ma szans na swobodną atmosferę. Panna pozostanie czujna i ostrożna, jak zawsze, gdy nie zna kogoś od przedszkola.

Owszem, legendarna ostrożność Panien, ma wiele zalet. Osoby spod tego znaku z reguły nie topią pieniędzy w piramidach finansowych, ani nie nabierają się na rewolucyjne wynalazki zapewniające gwałtowny porost włosów, jednak ich rezerwa w kontaktach towarzyskich im samym czasem przeszkadza.

Pixabay
Źródła: www.ofeminin.pl

Może Cię zainteresować

zamknij