×

Twarz narkomanki w 6 lat zmieniła się nie do poznania. Wygląda dziś jak cień człowieka

Narkotyki we współczesnym świecie są na wyciągniecie ręki. Niestety coraz częściej sięgają po nie młodzi ludzie, dla których środki odurzające są sposobem na to, aby uciec od problemów. Czy zdają sobie sprawę, że używki w bezpośredni sposób wpływają na ich życie i zdrowie? Nie wystarczają kampanie społeczne, ponieważ problem się szerzy… Policjanci z Humberside niedawno opublikowali zdjęcie 53-letniej Brytyjki, którą zatrzymali za posiadanie i rozprowadzenie narkotyków. Dlaczego jej fotografia wzbudziła takie zainteresowanie?

Chodzi o to, jak bardzo kobieta zmieniła się w ciągu 6 lat. Internauci znaleźli jej profil na Facebooku, na którym miała zdjęcia z 2013 roku

Szokujące było to, jak bardzo kobieta zmieniła się przez ten czas. Jej twarz nabrała ziemistego koloru, usta stały się sine, zmarszczki mocno się pogłębiły, a jakość skóry pozostawia wiele do życzenia.

Kobieta silnie uzależniła się od narkotyków i od 2013 roku jej życie bardzo się zmieniło

Gdy zatrzymała ją policja, miała przy sobie kokainę i heroinę. Najprawdopodobniej była także pod wpływem używek. Jakie są skutki zażywania narkotyków? Z całą pewnością można powiedzieć, że widzimy to na zdjęciu opublikowanym przez policję z Humberside.

53-latka usłyszała już zarzuty i 18 miesięcy spędzi w więzieniu

Internauci jednogłośnie są zdania, że zdjęcie kobiety powinno być pokazywane przez kampanie, które walczą z narkotykami.

I niech mi ktoś powie, że narkotyki nie są szkodliwe

Ta kobieta powinna być pokazywana w szkołach!!

Przerażające. Wygląda jak 80-latka w ostatnich dniach życia. Powinni pokazywać jej przemianę wszystkim młodym narkomanom

Zmiana jest drastyczna…

Polecane

Może Cię zainteresować