×

Turystka zgwałcona na plaży! Wszystko na oczach partnera

Horror podczas rajskich wakacji w stanie Goa w Indiach. Turystka zgwałcona na plaży! Brytyjka miała zostać wykorzystana na oczach swojego partnera. Do gwałtu doszło na plaży nad jeziorem Sweet Water w Arambol. Podejrzany o gwałt 32-latek był… członkiem grupy, która nielegalnie oferuje masaże w pobliżu plaży.

Turystka zgwałcona na plaży

Pobyt na rajskich wakacjach dla tej turystki zmienił się w koszmar. Do bulwersującego zdarzenia miało dojść w zeszły czwartek, na plaży Arambol w stanie Goa. Jak wynika z zeznań brytyjskiej turystki, gdy znajdowała się na plaży, zaoferowano jej masaż.

Kobieta zgodziła się, ale 32-latek, podejrzany o popełnienie przestępstwa, miał wykorzystać sytuację i zgwałcić Brytyjkę na oczach jej partnera.

Jak to możliwe, że partner kobiety nie zareagował? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi, ponieważ policja nie ujawnia szczegółów śledztwa. Natomiast wiadomo, że kobieta dopiero w poniedziałek zgłosiła sprawę funkcjonariuszom. Co więcej, wcześniej konsultowała się z brytyjską ambasadą w Indiach.

Areszt dla bibliotekarza

Goa znajduje się na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego, nad Morzem Arabskim. To region chętnie odwiedzany przez turystów. Oczywiście nie brakuje osób, które próbują wykorzystać okazję, by zarobić, niestety niejednokrotnie w nieuczciwy sposób. Co więcej, podejrzany o gwałt 32-latek w przeszłości miał pracować w szkolnej bibliotece. Później dołączył jednak do grupy, która nielegalnie oferowała usługi masażu w tym obleganym przez turystów regionie. Mężczyzna został aresztowany.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij