×

Turbulencje w samolocie. Stewardessę rzuciło na sufit, a ludzie byli pewni, że zginą

Turbulencje w samolocie potrafią doprowadzić do ciarek na całym ciele. Aż strach pomyśleć, jak byśmy zachowali się jako pasażerowie tego konkretnego lotu z Prisztiny do Bazylei. W bułgarskiej linii lotniczej doszło do silnych wstrząsów, które wyglądały naprawdę bardzo groźnie.

Turbulencje w samolocie była tak mocne, że 10 osób trafiło do szpitala

Nagranie z tego zdarzenia znalazło się w sieci. Przerażeni ludzie, krzyki, płacz i strach w oczach. Tak w skrócie można opisać to, co działo się na pokładzie samolotu. Turbulencje były na tyle silne, że w czasie jednego ze wstrząsów stewardesa została wręcz „wyrzucona” z wózkiem aż pod sufit. Oczywiście to sprawiło, że ludzie zaczęli panikować jeszcze bardziej. Nie można dziwić się, że zareagowali właśnie w ten sposób.

Film z tego przerażającego lotu trafił do sieci za sprawą jednej z pasażerek, Mirjety Bashy. Kobieta wyznała, że bała się o życie. W jednej chwili nawet pomyślała, że tego nie przeżyje

W czasie turbulencji doszło do licznych poparzeń, ponieważ kubki z gorącymi napojami w jednej chwili podskoczyły, aby po sekundzie opaść na nogi ludzi. Mimo tak ogromnych wstrząsów, samolot wylądował bezpiecznie w Bazylei.

Czy kiedykolwiek zdarzyła Ci się podobna sytuacja?

Może Cię zainteresować

zamknij