Kategorie Życie

Od 22 trzyma ciało swojego syna w piwnicy. Codziennie otwiera trumnę i pielęgnuje je

Tsiuri Kwaratskhelię z Gruzji spotkało coś, czego najbardziej na całym świecie obawia się każdy rodzic – straciła swoje ukochane dziecko. Kobieta znalazła jednak bardzo nietypowy i zarazem przerażający sposób na to, aby „poradzić” sobie ze stratą.

Nie chciała go zakopać

Gdy Joni zmarł w 1995 roku miał 22 lata. Był ukochanym synem Tsiuri. Kobieta czuła, że zawalił się cały jej świat. Nie mogła się z tym pogodzić… Wpadła wówczas na bardzo szalony pomysł. Postanowiła, że nie zakopie trumny ze swoim dzieckiem w ziemi. Przez 22 lata trzymała ją piwnicy. Jednak to jeszcze nie wszystko…

Codziennie o niego dba

Kobieta codziennie balsamowała ciało 22-latka. Twierdzi jednak, że pewnej nocy głos w jej śnie rozkazał jej, aby robiła to za pomocą wódki. Oczywiście, niezwłocznie zastosowała się do tego, co usłyszała. Przez pierwsze 10 lat co roku w urodziny syna całkowicie zmieniała mu także ubrania.

Od 22 trzyma ciało swojego syna w piwnicy. Codziennie otwiera trumnę i pielęgnuje je

Robi to dla wnuka

Wraz z mijającymi latam zdrowie kobiety pogarszało się. Z każdym miesiącem jest jej trudniej „dbać” o mumię swojego syna. Kobieta chce jednak trzymać ciało 22-latka przy sobie tak długo, jak to tylko możliwe. Najbardziej znaczącym powodem był dla niej jej wnuk. Syn Joniego. Kobieta chciała, aby chłopiec zobaczył, jak wyglądał jego ojciec w jego wieku.

Każdy przeżywa żałobę po ukochanej osobie na swój sposób. Musicie jednak przyznać, że ten jest naprawdę nietypowy…