×

Kiedy postanowiła oddać swoje włosy, w jej rodzinie stało się coś niesamowitego… Wielkie bohaterki!

Becky jest mamą trójki cudownych dziewczynek, które mają pieszczotliwe przezwiska „Goose”, „Bug” i „Bee”. Biorąc pod uwagę, że kobieta wychowuje trzy córeczki nie ma się co dziwić, że zaczęła interesować się stylizacją włosów i śledzić najnowsze trendy w tej dziedzinie. Pasja ta pojawiła się u utalentowanej Becky tuż po urodzeniu najstarszej córki „Goose”.

W 2008 roku, Becky i jej córki zaczęły prowadzić blog, na którym postanowiły publikować treści związane z ukochaną pasją. Jak podkreśla mama dziewczynek, choć nie ma ona wykształcenia w tym kierunku, kocha być kreatywna i próbować nowych rzeczy. Na ich blogu każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno ktoś, kto zna się na tej tematyce, jak i osoba zupełnie „zielona”.

Kiedy dziewczynki zaczęły rosnąć, okazało się, że każda z nich ma cudowne włosy, którymi zachwycali się wszyscy. Do Becky zaczęły docierać zapytania o możliwość zakupu niesamowitych włosów jej córek. Jednak dziewczynki miały już własny plan na to co chcą zrobić ze swoimi pięknymi włosami. „Goose”, „Bug” i „Bee” postanowiły oddać włosy chorym w potrzebie.

Jako pierwsza włosy postanowiła oddać „Goose”. Co więcej, dziewczynka zrobiła to dwukrotnie, przekazując swój najcenniejszy skarb „Locks of Love”. Jej hojność, a także chęć niesienia bezinteresownej pomocy zainspirowały również młodsze dziewczynki, dlatego zarówno „Bug” jak i „Bee” postanowiły przyłączyć się do szczytnej akcji.

To trzy siostry razem ze swoją mamą.

barstow ranch family photos

Becky jest szczęśliwą i spełnioną mamą trzech uroczych dziewczynek.

„Goose” (13 lat), „Bug” (10 lat) i „Bee” (8 lat) wspólnie ze swoją mamą prowadzą blog poświęcony tematyce fryzjerskiej. Działania swojej żony i córek, popiera głowa rodziny. Jak podkreśla Becky to również dzięki jej mężowi ich córki mają tak niesamowite włosy.

trzy siostry oddały włosy chorym (2)

Każda z dziewczynek uwielbia współpracować ze swoją mamą i prezentować nowe fryzury na blogu.

trzy siostry oddały włosy chorym (3)

Blog rodzinny “Babes In Hairland” powstał w 2008 roku.

Znaleźć można na nim wiele inspirujących, zachwycających i genialnych sposobów na ułożenie włosów. Oprócz efektu końcowego mama i córki publikują instrukcje jak krok po kroku wykonać daną fryzurę.

trzy siostry oddały włosy chorym (4)

Oprócz wspólnej pasji, siostry połączyło coś jeszcze. Dziewczynki znalazły sposób jak mogą pomagać chorym w potrzebie.

trzy siostry oddały włosy chorym (5)

Choć „Goose”, „Bug” i „Bee” zapuszczały i pielęgnowały swoje włosy przez wiele lat, postanowiły podzielić się nimi z innymi.

Oddane włosy zostały przekształcone w peruki dla dzieci, które z powodu choroby straciły własne.

trzy siostry oddały włosy chorym (6)

Choć nie brakuje osób, które oferują dziewczynkom i ich mamie pieniądze za sprzedaż włosów, trzy siostry wolą oddać je potrzebującym! Prawdziwe bohaterki, prawda?

Może Cię zainteresować

zamknij