×

7 zaskakujących przemian osób, którym udało się wygrać walkę z nałogiem. Najważniejsze to chcieć

Uzależnienie alkoholowe jest czymś straszliwym i wszyscy są tego świadomi, mimo to wciąż wpada w nie bardzo wiele osób. Śmiało można powiedzieć, że nałóg ten jest jednym z najbardziej powszechnych na świecie.

Zdjęcia, które za chwile zobaczycie, stanowią dowód na to, że jednak można go pokonać i zacząć nowe życie. Piękne życie! Osoby, przestające pić, chudną, a ich wątroba zaczyna pracować o wiele wydajniej. Oczywiście to nie wszystkie zalety wygranej z nałogiem…

My sobriety.

Metamorfoza, którą widzicie powyżej, nastąpiła w ciągu zaledwie 6 miesięcy, od momentu zaprzestania picia. Skóra tego mężczyzny jest wyraźnie mniej zaczerwieniona i nabrała blasku, prawda?

Z kolei ten pan zmienił się radykalnie w ciągu 3 lat. Było warto! Jednak, nie tylko jego wygląd jest inny:

Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Jestem szczęśliwy z powodu trzeźwości i wdzięczny za drugą szansę w życiu.

January 6, 2016 I put down the vodka bottle and January 11 I checked myself into rehab. 8 1/2 months sober now and 35 pounds lighter. I feel like myself again.

Nie tylko mężczyźni miewają problemy z alkoholem!

Ta pani w ciągu 8,5 miesiąca schudła o 16 kilogramów. Jej cera stała się promienna, uśmiech w końcu prawdziwy i szczery, a smutek zniknął z jej oczu! Widzicie to?

Z kolei ten pan w ciągu 1,5 roku z tego mężczyzny:

Zmienił się w tego:

Na pierwszym zdjęciu zostałem sam. Opuściła mnie ukochana i miałem ponad 20000$ długu. Byłem bez pracy. Wszystko przez to, że przez 6 miesięcy nieprzerwanie piłem i miałem depresję. Na drugim zdjęciu rzuciłem nałóg, spłaciłem dług i jestem w szczęśliwym związku. Warto!

The face of acute pancreatitis

Pan z tego zdjęcia również znacząco się zmienił.

Gdy spojrzycie na fotografię poniżej, prawdopodobnie nie będziecie mogli uwierzyć, że to ta sama osoba… My nie mogliśmy!

The face of recovery

Wszystko zmieniło się „dzięki” ostremu zapaleniu trzustki, które przeszedł. Teraz potrafi przejechać 60 kilometrów w czasie jednej wyprawy rowerowej!

Zmiana jest radykalna!

One Year Sober

Ten pan też chciał pokazać, jak bardzo się zmienił.

Założył nawet ten sam sweter, aby było to bardziej widoczne. Taką metamorfozę przeszedł w ciągu zaledwie 300 dni!

Heaviest weight in my life, and a .750L of vodka a night every night

Pan ze zdjęcia powyżej przez 6 lat pił bardzo dużo alkoholu. Dopiero po tym czasie dotarło do niego, jak źle postępuje.

Zobaczcie, jak się zmienił:

1.5 years sober

Jeśli ktoś z Waszych znajomych ma poważny problem z alkoholem, pokażcie mu te zdjęcia. Niech zobaczy, że wyjście z nałogu naprawdę jest możliwe i przede wszystkim, że warto!

Życie bez picia istnieje naprawdę!

Może Cię zainteresować

zamknij