×

5-latek wszedł do łazienki i zastał mamę pod prysznicem. To, co kryje się za tym zdjęciem ściska moje gardło

Mama nie zdawała sobie sprawy, że jej 5-letni synek zrobił jej to zdjęcie. Nie uchwyciła momentu, w którym to się w ogóle wydarzyło. Ale gdy zobaczyła fotografię, postanowiła umieścić ją w Internecie.

Zastanawiałam się czy umieścić to zdjęcie w sieci, ale jest prawdziwe, szorstkie i wyraża trud macierzyństwa, przez który wszystkie będziemy musiały przejść. Mimo, że każda z nas to przeszła, nikt nie będzie w stanie Cię do tego przygotować. Dałabyś wszystko, co masz, aby Twoje dziecko poczuło się lepiej i nie cierpiało. Każdy krzyk i każda łza sprawiają, że Twoje serce pęka. Gdy Twoje dziecko cierpi, marzysz o tym, aby wziąć ból na siebie.
Nie spałam kilka dni i jestem po prostu wyczerpana fizycznie i psychicznie, ale jak wszystkie mamy – i ja dam radę! Tego dnia Summer kaszlała i wymiotowała.

Mój instynkt kazał wziąć ją pod prysznic, aby ciepła woda ulżyła jej w cierpieniu. Moja dziewczynka była spokojna przez kilka minut… Potem przyszedł mój 5-letni synek i zrobił mi to zdjęcie! Moment pełen emocji. Macierzyństwo w całej okazałości… i do tego ten niechlujny kok!

trud macierzynstwa

Kochane Mamy… Zapewne same przyznacie, że macierzyństwo to piękny okres pełen wzruszeń, ale są i chwile, gdy po prostu brak nam już sił. Na tym zdjęciu widać cały ten wachlarz emocji: zmęczenie, miłość i troskę. Mimo, że to bardzo wyboista droga, żadna z nas by z niej nie zrezygnowała, prawda?

Polecane

Może Cię zainteresować