×

Transmitowała swoją śmierć. Wstrząsający live można było obejrzeć na jej Facebooku

Tragiczny finał relacji na żywo na Facebooku. Okazało się, że nieświadoma zagrożenia 24-latka transmitowała swoją śmierć. Młoda dziewczyna zmarła na oczach internautów, którzy w żaden sposób nie mogli jej pomóc. Pozostało im jedynie patrzenie na dryfujące na basenie zwłoki.

Transmitowała swoją śmierć

Nikt nie zna dnia ani godziny. Ona również nie znała. Mowa o pochodzącej z Kenii pielęgniarce Hellen Nyabuto. Feralnego dnia 24-latka prowadziła transmisję na żywo na Facebooku, kiedy przebywała na hotelowym basenie zewnętrznym w kanadyjskim Chatsworth. W pewnym momencie postanowiła zaprezentować swoim widzom swoje umiejętności pływackie. Niestety, kiedy wypłynęła na głębszą wodę, zaczęła się topić. Wołała o pomoc, ale nikt poza internautami jej nie usłyszał. Oni nie byli jednak w stanie nic dla niej zrobić. 24-latka utonęła. Jej ciało jeszcze przez kilka godzin dryfowało na wodzie, podczas gdy transmisja live nadal trwała. Zwłoki młodej dziewczyny dostrzegł w końcu jeden z pracowników obiektu.

Makabryczne nagranie wkrótce zostało usunięte przed administrację Facebooka.

Co wiemy o tragicznie zmarłej 24-latce?

Nyabuto przeniosła się do Kanady w 2018 roku. Pracując w domu opieki na północno-zachodnich przedmieściach Toronto, utrzymywała siebie oraz swoją rodzinę w Kenii

– podaje o2.pl.

To nie musiało się wydarzyć…

Źródła: www.planeta.pl, twitter.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować