×

Tragiczny wypadek na A1. Zginęła 24-letnia Dominika, która prowadziła ciężarówkę

Tragiczny wypadek na A1: w piątek na autostradzie doszło do zderzenia czterech samochodów ciężarowych. Za kierownicą jednego z nich siedziała 24-letnia Dominika — druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rymanowie. Młoda kobieta zginęła na miejscu.

Tragiczny wypadek na A1

Do tragedii doszło w piątek 8 lipca na autostradzie A1 między Kamieńskiem a Radomskiem (woj. łódzkie). Ok. godz. 13, w czasie, gdy intensywnie padał deszcz, zderzyły się cztery samochody ciężarowe. Droga do Gdańska była zablokowana przez 3 godziny.

Wkrótce media podały, że zginął kierowca jednej z ciężarówek. Jak się okazało, nie chodziło o mężczyznę, a o młodziutką kobietę, która (z nieznanych na razie przyczyn) nie wyhamowała przed pojazdem jadącym przed nią i uderzyła w samochód ciężarowy. Następnie przepchnięty pojazd uderzył w kolejne ciężarówki.

 

Nie żyje 24-letnia Dominika

Strażacy z OSP w Rymanowie pogrążyli się w żałobie. W tragicznych okolicznościach stracili koleżankę, która w obliczu zagrożenia nie wahała się nieść pomocy potrzebującym. Dominika miała zaledwie 24 lata. Na co dzień pracowała jako kierowca ciężarówki, a po godzinach pracy służyła w szeregach ochotniczej straży pożarnej.

Szoferka, w której podróżowała młoda kobieta, została praktycznie zmiażdżona. Gdy służby dotarły do uwięzionej 24-latki, okazało się, że ta nie żyje. 

W dzisiejszym wypadku na autostradzie A1 pod Radomskiem zginęła Dominika, druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rymanowie

– przekazano 8 lipca na portalu remiza.com.pl.

Pochodziła z Królika Polskiego. Do niedawna była czynną strażaczką w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rymanowie i brała udział w akcjach ratunkowych. W 2017 roku była też jedną z twarzy Kalendarza Ratowniczego Krosno112.pl. Brała udział w Nocnej Jazdy Ratowników

– informuje portal Krosno112.pl.

Ciało Dominiki zabezpieczono do sekcji zwłok.

Fotografie: PSP Radomsko (miniatura wpisu), Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij