×

Tragiczny wypadek w Grochowcach. 3-latek wpadł pod rozpędzony samochód

W Grochowcach koło Przemyśla, w województwie podkarpackim miał miejsce tragiczny wypadek. 3-latek nagle wbiegł na jezdnię. Niestety kierowca nie wyhamował, a chłopiec zginął w skutek tego okropnego zdarzenia.

Wbiegł prosto pod samochód

Do potrącenia chłopca doszło w miejscowości Grochowce, w poniedziałek, około godziny 14:30. Chłopiec nagle wtargnął na jezdnię, wprost pod nadjeżdżający samochód marki audi. Pojazd poruszał się w kierunku Grochowców.

Komenda Miejska Policji W Przemyślu

Komenda Miejska Policji W Przemyślu

Tragiczny wypadek

Na miejscu podjęto reanimację chłopca, ale niestety życia 3-latka nie udało się uratować. Policja od razu zajęła się ustaleniem okoliczności zdarzenia.

Mężczyzna, który kierował audi został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Alkomat wykazał, że był trzeźwy. Mimo to, funkcjonariusze skierowali go także na badania krwi. Na razie prokuratura wraz ze śledczymi zabezpieczyli jego samochód.

W ramach dalszego postępowania, prokuratura zadecydowała o przekazaniu ciała 3-latka do dalszych badań. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przesłuchali wszystkich świadków.

Najszczersze kondolencje dla rodziny chłopca

Może Cię zainteresować