×

Tragedia w Barwinku. Zamiast 18-latki Eweliny, odbędzie się jej pogrzeb

Tragedia w Barwinku na Podkarpaciu. Ewelina za kilka dni miała świętować swoje osiemnaste urodziny. Ciało dziewczyny znaleziono we wtorek niedaleko domu. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo.

Tragedia w Barwinku

Życie czasem pisze bardzo niespodziewane scenariusze. Tak było w przypadku 18-letniej Eweliny z miejscowości Barwinek na Podkarpaciu. Dziewczyna miała wkrótce hucznie obchodzić swoje urodziny i uczcić wkroczenie w dorosłość.

Jak informuje Super Express, na 19 czerwca wynajęto salę w miejscowej remizie. To tam miała się odbyć impreza. Ale gdy wszyscy sądzili, że Ewelina przygotowuje się do zabawy, wydarzyło się coś nieoczekiwanego, co wstrząsnęło mieszkańcami Barwinka i zmieniło życie całej rodziny w koszmar.

We wtorek 8 czerwca brat Eweliny znalazł jej ciało w zagajniku, niedaleko domu.

Samobójstwo?

Ewelina uczyła się w podstawówce w Tylawie, potem uczęszczała do liceum w Zespole Szkół w Iwoniczu. Niedawno zrobiła prawo jazdy. Przygotowywała się do wkroczenia w dorosłe życie. Czy to możliwe, że sama postanowiła je sobie odebrać?

Według tabloidu, Ewelina prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Na drzewie w zagajniku wisiał sznur.

W tej sprawie jest prowadzone postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności śmierci tej młodej kobiety. Wiele wskazuje na to, że było to targnięcie się na własne życie

– przekazał aspirant sztabowy Paweł Buczyński, rzecznik prasowy KMP Krosno.

Informacja o śmierci Eweliny wstrząsnęła jej rodziną, ale i całą wioską, w której wszyscy się znali. Mieszkańcy Barwinka powtarzają, że nic nie wskazywało na to, że osiemnastolatka może targnąć się na swoje życie.

Zamiast „18-stki” Eweliny, odbędzie się jej pogrzeb. Uroczystości żałobne zaplanowano na 11 czerwca.

Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.se.pl
Fotografie: Pixabay

Może Cię zainteresować