×

13-letnia Wiktoria jeździła na rolkach. Kolejnego dnia już nie żyła

Tragedia pod Włocławkiem. Na śmierć dziecka nie jest przygotowany nikt. Zwłaszcza kochający rodzic. Niestety z ogromną tragedią musieli zmierzyć się rodzice 13-letniej Wiktorii. Dziewczynka miała wypadek na rolkach. Następnego dnia już nie żyła. Co doprowadziło do jej nagłej śmierci?

To miał być miły i spędzony aktywnie czas

Do tej olbrzymiej tragedii doszło w małej miejscowości w gminie Chodecz. W ubiegłą sobotę 13-letnia Wiktoria wybrała się z rodzeństwem na prZejażdżkę. Razem mieli spędzić aktywny czas. Siostry jeździły na rolkach, a ich brat na rowerze. Wystarczyła chwila, aby doszło do wypadku. W pewnym momencie Wiktoria wpadła na drzewo i uderzyła się w głowę. Była troszkę obolała, ale o własnych siłach wróciła do domu.

Tragedia pod Włocławkiem

Poczuła się znacznie lepiej

Gdy rodzeństwo pojawiło się w swoim miejscu zamieszkania, siostra Wiktorii opowiedziała jej mamie, co zaszło. 13-latkę wciąż bolała głowa. Było jej też niedobrze i wymiotowała. Mama postanowiła, że da córce tabletkę. Wtedy bóle głowy ustąpiły, a dziewczynka poczuła się lepiej. Wieczorem wszyscy domownicy położyli się spać. Nic nie zapowiadało porannej tragedii.

Tragedia pod Włocławkiem. Przerażające odkrycie mamy

Rano mama postanowiła sprawdzić, jak czuje się jej córeczka. Kiedy weszła do jej pokoju, przeraziła się. Wiktoria nie oddychała. Rodzice nastolatki od razu wezwali pogotowie i rozpoczęli reanimację. Niestety, życia dziewczynki nie udało się uratować. Lekarz, który pojawił się na miejscu, stwierdził zgon 13-latki.

Tragedia pod Włocławkiem. Nie żyje 13-latka

Tragedia pod Włocławkiem. Sprawę bada prokuratura

O całym zdarzeniu została poinformowana policja we Włocławku. St. sierż. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w rozmowie z reporterami portalu fakt24.pl powiedział:

W niedzielę w godzinach porannych ratownicy medyczni podjęli reanimację 13-letniej dziewczynki. Niestety, nie udało się jej uratować

Sprawą nagłej śmierci 13-latki zajęła się już Prokuratura Rejonowa we Włocławku. Arkadiusz Arkuszewski, zastępca prokuratora rejonowego w rozmowie z Faktem powiedział:

Wszczęto postępowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci 13-letniej dziewczynki. Prokuratura sprawdzi też, czy doszło do narażenia zdrowia i życia dziewczynki

Portal fakt24.pl poinformował również, że przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci 13-letniej Wiktorii był uraz głowy.

Składamy serdeczne wyrazy współczucia najbliższym?

_______________________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij