×

W dniu urodzin dostała od męża paczkę. Gdy ją zobaczyła, wybuchnęła śmiechem

Emily McGuire przyznaje się, że bardzo często robi zakupy na Amazonie. 30-letnia fotografka i mama trójki urwisów bez ogródek mówi o tym, że dostaje przynajmniej 2 – 3 paczki tygodniowo. Zdradza, że wprost uwielbia te „małe, urocze pudełeczka”. Jest tak uzależniona od zakupów w tym serwisie, że zdarza jej się ukrywać paczki przed mężem. Mimo to, on oczywiście o wszystkim wie. Dlatego na urodziny przygotował jej tort będący… paczką z Amazona!?

Reklama

„Dosłownie wybuchnęłam śmiechem!

Waylon, mąż Emily postanowił zrobić jej niespodziankę z okazji urodzin. Wpadł na pomysł, że zamówi dla niej w cukierni tort, który będzie wyglądał dokładnie tak, jak jej ukochane paczki z Amazona. Chyba nie trzeba dodawać, że zrobił tym wrażenie na całej rodzinie.

Jak się okazało, ciasto nie tylko do złudzenia przypominało paczkę, ale i było przepyszne! Zostało stworzone przez utalentowany zespół w Sweet Dreams Bakery w Dunn w Północnej Karolinie.

Reklama

Emily McGuire w rozmowie z mediami przyznała, że już dawno nie jadła tak dobrego i pięknego tortu. Zdradziła, że kiedy zobaczyła go po raz pierwszy była przekonana, że partner wręcza jej prawdziwą paczkę. Po chwili jednak wybuchnęła śmiechem.

Zdałam sobie sprawę, że mój mąż mnie przyłapał!

Tort jako paczka z Amazona robi furorę w sieci!

Po tym, jak Emily udostępniła zdjęcie tortu w sieci, stało się ono wirusowe. Spodobało się zwłaszcza kobietom i to na całym świecie. Zyskało tysiące reakcji i udostępnień. Wszystko dlatego, że wiele pań ma problem z tym samym, co McGuire i musi ukrywać swoje zakupy przed mężami…

Kurde! Idealny tort dla mnie!

Na tym torcie powinno być moje imię!

Ja też powinnam takie dostać. Jestem uzależniona od Amazona!

Emily nie spodziewała się, że jej tort urodzinowy zyska w sieci aż taką popularność. Przyznaje, że sytuacja naprawdę ją zaskoczyła, ale podniosło ją na duchu to, że nie tylko ona jest uzależniona od internetowych zakupów.

Reklama

Znasz kogoś, na kim tort jako paczka z Amazona też zrobiłby wrażenie?

Źródła: thestir.cafemom.com
Fotografie: Facebook.com

Może Cię zainteresować