×

Pan młody w czasie wesela rzucił się na żonę. Goście nie wiedzieli, co robić

Bajkowy ślub to marzenie każdej panny młodej, która zazwyczaj staje na głowie, żeby uroczystość ta była wyjątkowa. Pewne nagranie z wesela młodych Brytyjczyków szybko stało się viralem. Pan młody zadbał o zapewnienie gościom porządnej dawki emocji. To, co zrobił, jednak na pewno nie spodobało się pannie młodej. Jej wizerunek został w jednej chwili totalnie zniszczony. Śmiać się czy płakać? Oceńcie sami!

Kontrowersyjne nagranie z wesela

Każda para przygotowując się do ślubu i wesela, pragnie aby był to dzień zupełnie wyjątkowy. Przyszli małżonkowie starają się, aby dopiąć wszystko na przysłowiowy ostatni guzik. W większości sytuacji to pani młoda czuje większą presję w tym dniu. Przecież wszyscy będą patrzyli właśnie na nią, na suknię, fryzurę czy bukiet. Dziewczyny przechodzą same siebie, planując swoją kreację ślubną. Jednak kiedy nadchodzi ten dzień, marzą tylko o jednym, aby ich ślub był iście bajkowy.

Ta najpiękniejsza uroczystość w życiu młodych i już na zawsze pozostaje w ich pamięci. Jednak czy są to tylko miłe wspomnienia? Bez wątpienia w tym przypadku sytuacja wymknęła się spod kontroli, a kontrowersyjne nagranie z wesela szybko obiegło media. To pani młoda Jade Kennedy zamieściła nagranie na swoim kanale na TikToku.

TikTok

TikTok

Mąż najwyraźniej chciał zapewnić zgromadzonym gościom porządną dawkę emocji

To miał być romantyczny i uroczysty moment krojenia tortu i przekazania go małżonce. Bez wątpienia tak się nie stało. No cóż… Świeżo poślubiony mąż najwyraźniej chciał zapewnić zgromadzonym gościom porządną dawkę emocji. Zaraz po ukrojeniu ciasta, podbiegł do małżonki i dosłownie chciał ją nakarmić siłą.

@jadekennedy_777 It’s official we’re mr and mrs price❤️? he got me back for doing it to him good and propa?? love my arsehole of a husband all the world??❤️ #fyp #fypシ #married #couplecomedy #funny #marriedlife #wedding ♬ original sound – Jade kennedy

Jade początkowo chciała uciec przed mężem, jednak została cofnięta w róg sali, gdzie nie była możliwa żadna ewakuacja. Podniosła ręce błagając męża, by ten ją oszczędził. Jednak on bez skrupułów, siłą rozmazał kobiecie porcję tortu na twarzy, przyczyniając się przy tym do upadku kobiety.

Dziewczyna szybko wstała. Wyglądała tak, jakby swoim szczerym, jednak wymuszonym uśmiechem, próbowała powiedzieć „Nic się nie stało”. Po chwili podeszła do niej jedna z zaproszonych kobiet, próbując wyczyścić jej suknie. Maniery jej męża zapewne nie wszystkim przypadły do gustu. Jade Kennedy postanowiła pod dodanym filmikiem zablokować możliwość dodawania komentarzy.

Czy Twoim zdaniem zachowanie pana młodego było zabawne czy karygodne? Faktem jest, że panny młode w większości wydają prawdziwy majątek na suknię, fryzurę czy włosy. Małżonek Jade na pewno o tym zapomniał…

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować