×

Tomasz Komenda został ojcem! Maluszek wygląda jak „mały dżentelmen”

We wtorek po raz pierwszy Tomasz Komenda został ojcem. Szpital, w którym dziecko przyszło na świat, opublikował zdjęcia noworodka. Wygląda jak „mały dżentelmen”!

Tomasz Komenda został ojcem

Historię Tomasza Komendy, skazanego niesłusznie za zgwałcenie i zabójstwo nastolatki, śledziła cała Polska. Mężczyzna spędził za kratkami 18 lat, a w 2018 roku wyszedł na wolność. Ta tragiczna historia stała się kanwą filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” w reż. Jana Holoubka. Jego premiera odbyła się 10 września.

Mężczyzna zapowiedział, że będzie się ubiegał o wielomilionowe odszkodowanie. Teraz układa swoje życie na nowo. We wrześniu Tomasz Komenda oświadczył się swojej ukochanej, Annie Walter. W tym samym miesiącu otrzymał ofertę pracy i podpisał umowę z Fundacją Braci Collins.

To właśnie oni we wtorek (1 grudnia) przekazali szczęśliwą nowinę o tym, że Tomasz został ojcem:

It’s a boy! 🍼 Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!

– czytamy pod zdjęciem.

„Mały dżentelmen”

Narzeczona Tomasza Komendy rodziła w nowoczesnym szpitalu we Wrocławiu, który zrealizował usługę bezpłatnie na wniosek fundacji braci Collins. Z wpisu na profilu szpitala dowiadujemy się, że syn Tomasza Komendy i Anny Walter – Filip, waży 3 630 gramów i mierzy 56 cm:

To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką miłością, droga do tego szczęścia nie zawsze jest taka sama. Pani Ani oraz panu Tomaszowi Komendzie, któremu z przyczyn od niego niezależnych 18 lat przyszło czekać na ukochane dziecko, składamy najserdeczniejsze gratulacje z okazji narodzin synka! Mały Dżentelmen (na zdjęciu z mamą – Anią), który przyszedł na świat w szpitalu Medfemina, ma na imię Filip

– czytamy na profilu szpitala na Facebooku.

Pod zdjęciami sypią się gratulacje:

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka dla maluszka i gratulacje dla Rodziców

O rety, ale super!!!! Gratuluję Rodzicom i brawo Medfemina!

W sercu więcej radości bo po takim dramacie jest Ktoś kogo kochać będą rodzice i wiele osób.Drodzy rodzice,gratulacje dla Was i pięknego życia.

My również gratulujemy!

Kim jest narzeczona Tomasza Komendy
Imgur

Źródła: www.pudelek.pl, www.kozaczek.pl, www.facebook.com, dziendobry.tvn.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij