×

Kim jest narzeczona Tomasza Komendy? To jej oświadczył się na premierze filmu

To była naprawdę poruszająca scena! Podczas premiery filmu „25 lat niewinności” Komenda na scenie oświadczył się swojej partnerce, Annie Walter. Okazało się także, że para spodziewa się dziecka! Kim jest narzeczona Tomasza Komendy?

Niesłusznie oskarżony

Historią Tomasza Komendy przez wiele lat żyła cała Polska. W 2004 roku mężczyznę niesłusznie skazano na karę 25 lat pozbawienia wolności. Postawiono mu wówczas zarzuty zgwałcenia i zabójstwa 15-letniej dziewczyny.

Śledztwo trwało kilkanaście lat. W tym czasie przesłuchano wielu świadków, przeprowadzono liczne badania, sporządzono portrety pamięciowe i wiele opinii biegłych. Mężczyzna spędził za kratkami 18 lat. Z więzienia wyszedł w marcu 2018 roku, kiedy został warunkowo zwolniony z odbywania kary.

Dwa miesiące później, 16 maja 2018 roku, Sąd Najwyższy uniewinnił Tomasza Komendę ze wszystkim postawionych mu zarzutów.

Nowa rzeczywistość

Tomasz Komenda zostawił za sobą codzienność więziennego piekła. Gdy po dwóch dekadach wyszedł na wolność przekonał się, że świat zmienił się diametralnie. W programie Uwaga TVN powiedział, że chce nadrobić stracony czas:

Chciałbym założyć rodzinę, być szczęśliwy, być w końcu ojcem. Ja mam 42 lata, już nie chcę być starym kawalerem. (…) Wszystkie dziewczyny, z którymi nawiązałem kontakt, nie patrzyły na mnie jak na mężczyznę, tylko zastanawiały się: „czy to na pewno on?”

Wówczas zdradził, że w jego życiu pojawiła się kobieta, która pomaga mu w ciężkich chwilach:

No jest jedna na oku. Nie chciałbym o tym na razie mówić. Mam nadzieję, że tak, będzie to coś poważnego.

Kim jest narzeczona Tomasza Komendy?

Ukochana Tomasza Komendy nazywa się Anna Walter. Kobieta również ma za sobą ciężkie przeżycia. Kiedyś tkwiła w toksycznym związku z mężczyzną, który dopuszczał się wobec niej przemocy. Ma z nim dwóch synów, których sama wychowuje.

Okazuje się, że zakochani poznali się na portalu randkowym. W Uwaga TVN kobieta przyznała, że śledziła jego historię i współczuła mu tego, co go spotkało.

Koleżanka namówiła mnie do założenia konta. Zobaczyłam tam Tomka i napisałam do niego, że fajnie go zobaczyć po tej stronie życia.

Tak jak większość Polaków śledziłam jego historię. Współczułam mu tego, co go spotkało i tak zaczęliśmy ze sobą korespondować. Ten kontakt się kilkukrotnie nam urywał, ale naprawdę zaiskrzyło dopiero, gdy spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy.

Tomasz wyznał wówczas, że jest szczęśliwy. Chce założyć rodzinę i doczekać się własnych dzieci:

Uczucie, miłość przychodzi samo. Albo jest, albo go nie ma. Poczułem motylki w brzuchu, wiedziałem, że Ania jest tą jedyną.

Chciałbym mieć ślub kościelny, marzę żeby Ania w białej sukni stanęła ze mną na ślubnym kobiercu. To będzie nasze święto. Największe moje marzenie to, żeby Ania urodziła mi syna lub córkę. Imiona już są wybrane. Rodzina zwiążę nas jeszcze mocniej.

To marzenie spełni się już niedługo. Tomasz Komenda się żeni! Mężczyzna poprosił Annę Walter o rękę na premierze filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Dodatkowo wszyscy dowiedzieli się, że para spodziewa się dziecka.

Źródła: plejada.pl, party.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram, Twitter, Imgur

Może Cię zainteresować