×

Tomasz Komenda zerwał z narzeczoną. Kobieta w końcu przerwała milczenie

A miało być tak pięknie… romantyczne oświadczyny na oczach całej Polski, narodziny synka i początek nowego, lepszego życia. Niestety w tej historii nie ma szczęśliwego zakończenia. Tomasz Komenda zerwał z narzeczoną. Anna Walter potwierdziła smutne doniesienia.

Początek nowego życia

W więzieniu spędził właściwie całą swoją młodość. Tomasz Komenda został niesłusznie skazany za morderstwo. Przez 18 lat odsiadywał wyrok, który powinien otrzymać ktoś inny. Gdy w połowie 2018 roku Komenda w końcu doczekał się sprawiedliwości, miał 41 lat. To wtedy poznał Annę Walter.


Tomasz Komenda chciał poznać drugą połówkę i u jej boku rozpocząć nowy, szczęśliwszy rozdział życia. Odważył się nawet założyć konto w aplikacji randkowej. Wkrótce otrzymał krótką wiadomość. Napisała ją Anna – kobieta, która uważnie śledziła historię Komendy i bardzo mu współczuła.

Fajnie zobaczyć cię po tej stronie

– napisała.

Potem zaczęła się wymiana wiadomości, ale początki były trudne. Kontakt się urywał. Wszystko zmieniło się, gdy Tomasz i Anna przypadkowo spotkali się na ulicy. To spotkanie rozpoczęło nowy etap ich znajomości.

Komenda wyznał, że szybko poczuł do Anny coś więcej. Od tej pory regularnie wymieniali wiadomości i zaczęli się spotykać. Uczucie rodziło się na oczach całej Polski. To właśnie szczęśliwa miłość była brakującym elementem układanki – Komenda podjął pracę zawodową, później otrzymał wielomilionowe odszkodowanie. Wydawało się, że wszystko zaczyna się układać.

W 2020 roku, gdy odbyła się premiera filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomasza Komendy”, ten oświadczył się Annie i usłyszał „tak”. Kilka miesięcy później Komenda został ojcem.

Narodziny Filipka były bardzo wzruszającym momentem. Anna i Tomasz planowali wtedy ślub kościelny. Wydawało się, że są w sobie bardzo zakochani.

Kocham go nad życie, nie wyobrażam sobie życia z nikim innym

– mówiła Anna.

Niestety, w tej historii nie będzie happy endu…

Tomasz Komenda zerwał z narzeczoną

Teraz Anna Walter potwierdziła smutne doniesienia. Okazuje się, że Anna Walter i Tomasz Komenda nie są już parą. Mężczyzna porzucił narzeczoną. Zrobił to wiele miesięcy temu.

Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny w lipcu zeszłego roku

– przekazała Anna Walter w rozmowie z Pudelkiem.

Kobieta wyznała, że walczyła o rodzinę, niestety na próżno.

Nie chciałabym za bardzo tego komentować. Jeszcze do niedawna walczyłam o naszą rodzinę, ale teraz najważniejsi są dla mnie moi synowie i moje zdrowie

– przekazała.

Być może to zainteresowanie mediów miało wpływ na związek Komendy i Walter. Para na początku często udzielała wywiadów. Potem Komenda postanowił odsunąć się w cień i zniknął z gazet. Chciał spokoju.

Przypomnijmy: w 2004 r. Tomasz Komenda został niesłusznie skazany w związku ze śmiercią nastolatki. Za kratami przeszedł przez piekło. Był poniżany, bity, szantażowany przez policjantów i katowany przez współwięźniów. Kilkukrotnie Komenda próbował odebrać sobie życie. W tym czasie winowajca przebywał na wolności…

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij