×

Sportowiec chciał się oświadczyć. Gdy uklęknął, nie wytrzymał i zaczął krzyczeć!

To miał być bardzo romantyczny moment. Taki, który narzeczeni zapamiętają do końca życia. Pomysł był świetny, pojawił się natomiast problem podczas jego realizacji. Gdy sportowiec chciał się oświadczyć, pojawiły się nieoczekiwane trudności. Nagranie trafiło do sieci.

Oświadczyny po wyczerpujących zawodach. To nie był dobry pomysł?

Christian Moriatheil to hiszpański sportowiec, który wziął udział w Ironmenie w Estonii. Są to zawody, podczas których zawodnicy muszą pokonać 3,86 km płynąc, 180,2 km jadąc na rowerze oraz 42,195 km biegnąc. Trzeba się zatem wykazać niezwykłą kondycją, wytrwałością i samozaparciem. Niektórzy przygotowują się do startu latami.

Nie wiemy, ile czasu na przygotowania poświęcił Moriatheil, wiemy natomiast, że dla mężczyzny miał to być wyjątkowo ważny dzień. Sportowiec postanowił, że po zawodach oświadczy się swojej partnerce.

Zawodnik dobiegł do mety, a następnie wybiegł na scenę do swojej ukochanej. Potem padł przed nią na jedno kolano. Nie ze zmęczenia. Chciał zapytać, czy ukochana zostanie jego żoną. Niestety plan nie do końca wypalił.

Sportowiec chciał się oświadczyć ukochanej, ale nie wszystko przebiegło po jego myśli. Wstrząsające nagranie trafiło do sieci

Miało być romantycznie, a wyszło… zaskakująco. Z tym że zaskoczona była nie tylko wybranka sportowca. Jak się okazało, organizm Moriatheila w najważniejszym momencie odmówił posłuszeństwa. Mężczyzna poczuł ogromny skurcz w nodze i osunął się na ziemię. Cóż… można powiedzieć, że padł przed ukochaną z wrażenia. Na szczęście na pomoc sportowcowi przybiegło dwóch mężczyzn. Dzięki temu mógł dokończyć to, co zaczął.

Oświadczyny z pewnością były spektakularne, choć nie przebiegły zgodnie z oczekiwaniami. Ale liczy się efekt, a ten nie przyniósł rozczarowań: wybranka sportowca powiedziała „tak”!

Nagranie z zaręczyn trafiło do sieci, a internauci są pod wrażeniem determinacji zawodnika. Było nieco dramatycznie, ale i romantycznie. Narzeczeni z pewnością zapamiętają ten moment na długo.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij