×

TikTokerka zalała się łzami po wizycie u fryzjera. Za usługę zapłaciła 1000 zł!

TikTokerka zalała się łzami po wizycie u fryzjera. Dziewczyna wpadła w ogromną rozpacz. Oczekiwała spektakularnych efektów, zamiast tego otrzymała ogromne rozczarowanie. Na domiar złego, ta „przyjemność” kosztowała ją prawie 1000 zł.

TikTokerka zalała się łzami po wizycie u fryzjera

Kobiety często czekają na wizytę u fryzjera z utęsknieniem. Mówi się, że nowa fryzura jest zapowiedzią zmian w życiu. Gorzej, gdy okazuje się, że są to zmiany na gorsze…

Traktujemy włosy jak atrybut kobiecości. Staramy się o nie dbać, choć niejednokrotnie wiąże się to ogromnymi wydatkami. Od czasu do czasu czujemy się na tyle znudzone swoją fryzurą, że postanawiamy wprowadzić mniej lub bardziej radykalne zmiany. A że kobieta zmienną jest, zazwyczaj bardzo szybko ich żałujemy.

Tak było w przypadku tej użytkowniczki TikToka, która chciała zmienić swoją fryzurę. Dotąd miała ciemne, krótkie włosy. Jej fryzura przed metamorfozą wyglądała bardzo naturalnie.

TikTokerka zalała się łzami po wizycie u fryzjera
TikTok screenshot

Ale dziewczyna postawiła na radykalne zmiany i zapisała się na strzyżenie oraz farbowanie. Była gotowa zapłacić więcej niż zazwyczaj, byleby być zadowoloną z efektów.

1000 zł za morze łez

Użytkowniczka TikToka nagrała filmik tuż po tym, jak wyszła od specjalisty. Ale zamiast chwalić się spektakularnym efektem, wystąpiła na nim zalana łzami. Dziewczyna była roztrzęsiona z powodu swojej metamorfozy w salonie fryzjerskim. 

Fryzjer zmienił jej kolor włosów na rudy i wykonał cięcie, przez co TikTokerka ma prostą grzywkę, opadającą na twarz. Jak twierdzi, cięcie jest zbyt staromodne i kompletnie do niej nie pasuje.

TikTokerka drżącym głosem zaznacza, że wygląda jak typowa „Karen” (to imię, którego używa się w USA, by określić białą, uprzywilejowaną kobietę w średnim wieku). Uważa, że nowa fryzura dodaje jej lat.

Wyglądam, jakbym miał trzech synów, którzy grają w T-balla. Wyglądam, jakbym zbierała kupony. O Boże! Nie używam kuponów

– żali się rozemocjonowana.

Fani próbują pocieszać TikTokerkę, ale nie jest to proste zadanie. Szczególnie, że dziewczyna zapłaciła za swoją metamorfozę… 300 dolarów (to ok. 1000 zł). Spodziewała się więc, że będzie zachwycona efektami pracy fryzjera. Ale czy nie jest to nieco przesadzona reakcja…?

@icarlyreboot

that’s mrs pumpkin to you m’am #fyp #foryou #36SecondsOfLightWork #ShowYourGlow #badhairday #fml #karen #sos

♬ original sound – icarlyreboot

Fotografie: TikTokerka (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij