×

Wybrała się do fryzjera. Wychodząc z salonu, niemal zalała się łzami

To była wyjątkowo nieudana metamorfoza u fryzjera. Na to przynajmniej wskazuje reakcja internautów i TikTokerki, która po wyjściu z salonu niemal zalała się łzami. Chciała pasemka i delikatnie cieniowanie, jak pokazała na zdjęciu, a wyszło zupełnie inaczej. Sytuację ostatecznie uratowała jej mama. Co poszło nie tak?

Magia TikToka

TikTok to istna skarbnica rozrywki, wiedzy, talentów, trików, wyznań czy po prostu historii z życia wziętych. Wśród nich znajdziemy pełno metamorfoz, również tych za którymi stoją fryzjerzy. Oczywiście, jedne są mniej, inne bardziej udane. Jak było tym razem? To już oceńcie sami. Jedno jest pewne, klientka jest zdecydowanie na NIE i wcale się nie dziwimy, bowiem liczyła na zupełnie inny efekt końcowy.

nieudana metamorfoza u fryzjera
TikTok

Nieudana metamorfoza u fryzjera

TikTokerka o nicku @pali.salwa opowiedziała na swoim profilu o feralnej wizycie u fryzjera. Do salonu udała się ze ściśle określonym planem na swoją metamorfozę, o czym poinformowała widzów na nagraniu. Chciała uzyskać popielaty brąz z blond pasemkami i delikatne cieniowanie, które miało za zadanie nadać włosom objętości. Jakby tego było mało, pokazała fryzjerce zdjęcie, aby jeszcze bardziej zobrazować to, czego dokładnie oczekuje.

Fryzjerka podjęła wyzwanie, ale czy podołała zadaniu? Powiedzieć, że nie, to jak nie powiedzieć nic. Włosy @pali.salwa w niczym nie przypominały efektu, który chciała uzyskać klientka. Były postrzępione i miały kilka kolorów. Ba, wśród nich można było znaleźć nawet kolor zielony.

Fryzjerki powiedziały, że wyglądam świetnie. Nie wiem, jak mogły mnie wypuścić z salonu w takim stanie

– skomentowała efekt końcowy TikTokerka.

@pali.salwa Btw I also showed them a picture of exactly what I wanted and they said its “do-able” #westernsydney #hairdresser #fail #arab #sydneyarab #bankstown ♬ original sound – Salwa

Internauci nie pozostawili suchej nitki na salonie

Internauci błyskawicznie stanęli po stronie poszkodowanej TikTokerki. Wielu z nich zaapelowała, aby wyciągnęła z tego konsekwencje.

Nie mogę uwierzyć, że za to zapłaciłaś

Widziałam niektóre z twoich innych filmów! Twoje włosy były cudowne! Zrobili ci syf, proś o zwrot pieniędzy, nie może to im ujść na sucho

Dziewczyno, proszę nie pozwól, by to im uszło na sucho

– czytamy.

Dobra wiadomość jest taka, że TikTokerka doprowadziła już swoje włosy do ładu. Pomogła jej w tym mama, która poprawiła cięcie i wyrównała kolor ciemniejszą farbąCzy wyciągnie konsekwencje z tej wizyty? Tego nie wiemy. Jedno jest natomiast pewne: już nigdy nie usiądzie na fotelu tego samego fryzjera.

Swoją drogą co byś zrobiła w sytuacji, gdyby uzyskany u fryzjera efekt zupełnie odbiegał od tego, czego oczekiwałaś wcześniej?

Źródła: kobieta.gazeta.pl, www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x